Дніпро вдруге в сезоні обіграв Миколаїв

15:20 | 19 января 2019
Команда Дениса Журавльова сьогодні була сильнішою за корабелів.

Команда Дениса Журавльова сьогодні була сильнішою за корабелів. Більша кількість підбирань, кращий відсоток влучань з-за дуги та ефективна гра Мішули - саме ці фактори допомогли дніпрянам повезти додому чергову перемогу.

Хід гри:
Корабели у першій же атацізусиллями Попова відкрили лік набраним балам в Южному. Проте, лідер дніпрян Станіслав Тимофеєнко також не забарився з відповіддю і влучив дальній кидок. Впродовж всієї чверті команди демонстрували швидкий та динамічний баскетбол та більшу перевагу надавали атаці ніж захисту. Проте, атакувати дещо краще виходило в гостей. Дальні влучання від Мішули та Глєбова віддалили дніпрян на відстань у 9 балів після першої чверті гри.

У другому періоді команда Дениса Журвальова продовжила домінувати на паркеті ФСК “Олімп”, в той час як миколаївціф ніяк не могли знайти свій дальній кидок. 1/10 саме таку статистику триочкових видала команда Чернія після першої половини гри, яка завершилась з рахунком 32:41.

В другій половині гри корабели отримали шанс повернутися до гри та змінити хід матчу: впродовж всієї чверті команда Чернія скорочувала різницю і за декілька хвилин до її завершення майже впритул підібралася до Дніпра, проте гості за останні декілька атак надзвичайно швидко відновили різницю в рахунку та навіть перемогли в чверті.

Заключний період команди провели у рівній грі, де дніпряни намагалися втримати різницю, а Миколаїв її нівелювати. Краще вийшло у одного з лідерів Суперліги Парі-Матч.

73:80 – перемога Дніпра.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч

19 січня

Южне. 13:00
МБК «Миколаїв” – БК “Дніпро” – 73:80 (15:24, 17:17, 18:19, 23:20 )
Мк: Попов – 15оч; Зотов – 11оч; Омоера – 9оч, 9пб.
Дн: Мішула – 25оч, 4рп; Тимофеєнко – 12оч, 12пб, 5рп; Закурдаєв – 10оч.
Статистика гри

Баскетбол 17:50 | 24 марта 2022 БК Говерла запровадив гуманітарний проєкт для юних баскетболістів Баскетбол 09:50 | 24 марта 2022 Артем Пустовий набрав 8 очок в матчі Єврокубку, результативні матчі українців в Чехії та Хорватії Баскетбол 11:20 | 23 марта 2022 Ковляр і Ткаченко допомогли своїм командам здобути чергові перемоги Баскетбол 17:05 | 22 марта 2022 України за кордоном: Аліна Ягупова стала MVP матча Фенербахче, Уро-Ніле показала результативну гру Баскетбол 14:05 | 22 марта 2022 Володимир Герун набрав 19 очок в матчі чемпіонату Турції Баскетбол 13:05 | 22 марта 2022 БК Хмельницький організовує дитячі табори в Литві Баскетбол 10:05 | 22 марта 2022 В"ячеслав Петров буде грати у Франції Баскетбол 19:05 | 21 марта 2022 Аліна Ягупова лідирує в гонці за титул MVP Євроліги Баскетбол 14:50 | 21 марта 2022 В результаті обстрілу в Рубіжному згорів спорткомплекс Баскетбол 12:20 | 21 марта 2022 Повернення Пустового в Барселону та дербі у Латвії