Українці за кордоном: потужний матч Кравцова, Липовий проти Олімпіакоса та дабл-дабл Корнієнка

19:20 | 14 января 2019
Капітан збірної України В’ячеслав Кравцов вийшов у старті та отримав 31 хвилину ігрового часу в матчі, в якому його Фуенлабрада вдома здолала Обрадойро - 84:83.

За відведений ігровий час український центровий набрав 14 очок (3/5 двоочкових, 8/8 штрафних), зробив 4 підбирання (1 в нападі), 2 передачі, 2 перехоплення та 2 блок-шота при 2 фолах та 2 втратах. Рейтинг ефективності українця становив 24 бали - це найкращий показник в команді.

Читайте: Сергій Гладир підписав новий контракт з Монако

Бреоган бігмена збірної України Володимира Геруна на виїзді поступився Барселоні Артема Пустового - 80:94.

Герун, вийшовши у старті, відіграв 21 хвилину, набрав 7 очок (3/4 двоочкових, 1/4 штрафних) та зробив 4 підбирання (2 в нападі) при 1 фолі (РЕ +9). Артем Пустовий до заявки каталонців на цей матч не потрапив.

Форвард збірної України та іспанського Гіпускоа В’ячеслав Бобров відіграв 12 хвилин у домашньому матчі проти Манреси (85:91). Українець набрав 4 очка (2/4 двоочкових), зробив 2 підбирання (1 в нападі), 2 передачі та 2 перехоплення при 1 втраті та 2 фолах (РЕ +5).

Захисник національної збірної України Олександр Липовий набрав 11 очок у домашньому матчі чемпіонату Греції проти Олімпіакоса, в якому його Промітеас поступився з рахунком 77:80.

Липовий, вийшовши у старті, відіграв 28 хвилин, набрав 11 очок (1/1 двоочкових, 3/11 триочкових), зробив 5 підбирань (1 у нападі), 4 перехоплення та 1 передачу при 3 фолах та 3 втратах (РЕ +7).

Ще один захисник нашої національної команди Богдан Близнюк, вийшовши з лави, відіграв 31 хвилину в матчі, в якому його Бней Гарцлія поступився у матчі ізраїльскої першості Маккабі Ашдод (73:94). Українець набрав 14 очок (5/10 двоочкових, 1/4 триочкових, 1/1 штрафних), зробив 4 підбирання (1 у нападі), 2 передачі, 1 перехоплення та 1 блок-шот при 1 фолі та 2 втратах (РЕ +10).

Максим Корнієнко оформив дабл-дабл в матчі румунської першості, в якому його Пітешті на виїзді поступився Ораді (76:82). Українець вийшов у старті та відіграв 31 хвилину, додавши до активу 14 очок (2/5 двоочкових, 2/4 триочкових, 4/8 штрафних), 11 підбирань (5 у нападі) та 1 блок-шот при 2 втратах та 4 фолах (РЕ +16).

Ще один український бігмен Андрій Агафонов відіграв 31 хвилину в матчі чемпіонату Угорщини, в якому його ЗТЄ на виїзді поступився з рахунком 69:71.

Розпочавши матч з перших хвилин, Агафонов набрав 8 очок (2/5 двоочкових, 1/3 триочкових, 1/2 штрафних), зробив 5 підбирань (2 у нападі), 2 передачі та 1 блок-шот при 1 втраті та 2 фолах (РЕ +10).

Відзначимо, що Сергій Гладир (Монако, Франція), Іссуф Санон (Олімпія, Словенія) та Денис Лукашов (Єнісєй, Росія) у національних першостях своїх клубів минулого тижня не грали.