Черкаські Мавпи вперше в сезоні Суперліги Парі-Матч перемогли вдома

16:20 | 12 января 2019
Черкаські Мавпи в домашньому матчі Суперліги Парі-Матч приймали на своєму майданчику Миколаїв.

Команди провели рівну та результативну першу половину. Господарі левову долю очок набирали, атакуючи з трисекудної, набравши до великої преерви 30 балів з 48 саме з фарби. Миколаївці, в свою чергу, мали перевагу на щитах, за рахунок чого набирали більше очок другого шансу, але 9 втрат за першу половину не дозволили команді Віталія Чернія виграти відрізок до великої перерви.

У третій чверті команди обмінялися ривками: спочатку Мавпи відірвалися на 10-очкову дистанцію, після чого вдалий відрізок провели гості, які вирівняли рахунок перед заключною чвертю, у якій доля матчу і вирішувалась.

Ключовий відрізок матчу краще провели господарі, які, набравши 36 очок за заключну чверть, зуміли усе ж таки дотиснути корабелів і вперше в сезоні перемогти вдома. Команда Максима Міхельсона перервала серію з п’яти поспіль поразок, перемігши Миколаїв з рахунком 101:94.

У кінцівці вів за собою черкасців розігруючий Брендон Янг, який став найкращим гравцем матчу: в активі американця 26 очок (8/11 двоочкових, 2/3 триочкових, 4/5 штрафних), 5 передач, 2 підбирання та 1 перехоплення (РЕ +30). У гостей відмінно у гру з лави увійшов Сергій Попов, який набрав 24 очка (4/7 двоочкових, 2/4 триочкових, 10/10 штрафних), зробив 8 передач та 1 перехоплення (РЕ +28).

Мавпи, які здобули лише свою третю перемогу в сезоні, свій наступний матч проведуть 18 січня на виїзді проти Хіміка, а Миколаїв 17 січня зіграє проти харківського Політехніка в Южному.

Суперліга Парі-Матч. Київ, СК Мередіан

Черкаські Мавпи – Миколаїв 101:94 (26:25, 22:20, 18:23, 35:26)

Мавпи: Бояркіна 4 + 7 передач, Кольченко 10, Арнетт 7 + 5 підбирань, Ткаченко 15 + 8 підбирань + 2 блок-шота, Чумаков 12 + 5 підбирань + 2 блок-шоти - старт ; Воєвода, Руслов, Коуклі 18 + 5 підбиран, Янг 26 + 5 передач, Нікс 9 + 5 підборів

Миколаїв: Зотов 7 + 5 підборів + 4 передачі, Омоера 13 + 10 підбирань + 5 передач, Онуфрієв 8, Приймак, Адедіран 18 + 6 підбирань - старт; Аникиенко 6, Жуковський, Давидюк 10, Хохоник 4, Попов 24 + 8 передач