Дніпро вийшов у лідери чемпіонату України

21:20 | 11 января 2019
Дніпро впевнено переміг Одесу в домашньому поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч -  90:72Хід матчуПерша половина поєдинку позначилася триочковими влучаннями Мішули.

Дніпро впевнено переміг Одесу в домашньому поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч -  90:72

Хід матчу
Перша половина поєдинку позначилася триочковими влучаннями Мішули. У першому випадку на старті зустрічі воно не стало вирішальним. Натомість гості впевнено реалізовували свої атаки, були влучнішими та захопили перевагу. Господарі згодом вирівняли гру та стартову чверть все ж програли.

Одеситам вдавалося підтримувати позитивний для себе рахунок ще більшу частину другої 10-хвилинки. Та під кінець чверті господарі додали агресії й перехопили ініціативу. Після триочкового Закурдаєва вже Дніпро мав 6 очок переваги. Серія Пустозвонова з двох результативних проходів та одного триочкового майже вирівняла становище. Однак заключним у чверті стало дальнє влучання Мішули, яке позначило 4-очкову перевагу Дніпра за підсумками першої половини.

Цікаво, що за цей час у команд був абсолютний паритет за реалізацією триочкових, а гості не пробивали ще жодного штрафного. Дніпряни ж реалізували 8 з 12-ти.

Дніпро на такому ж піднесенні поновив гру після перерви, збільшуючи при цьому тиск на суперника за шаленої підтримки трибун. У підсумку тиск максимально спрацював. Одесити стали багато помилятися та хибити. Відтак Дніпро максимально використав ситуацію і за третю чверть збільшив перевагу ще на 20 очок. Завершив цю вдалу для господарів 10-хвилинку знову влучний дальній кидок Мішули. Дніпро вже за всіма основними показниками випереджав Одесу.

Гості не знайшли в себе ні моральних, ні фізичних резервів на фінішний ривок і бодай спробу відігратися. То ж господарі впевнено контролювали перебіг подій до кінця ігрового часу.

Дніпро здобув 11 перемогу в 16-ти матчах, повернувши лідерство в турнірній таблиці.

Герої матчу
У господарів дуже корисно зіграв капітан команди Станіслав Тимофеєнко, в здобутку якого дабл-дабл: 17 очок, 11 підбирань. Також дуже допоміг Дніпру триочковими Мішула – реалізував 4 спроби з 6.

Наступний матч
Дніпро наступний поєдинок Суперліги Парі-Матч зіграє за два дні вдома – проти Хіміка. Одеса того ж дня гратиме в Харкові.