Хімік у Харкові довів спроможність на лідерство

21:20 | 11 января 2019
“Політехнік” встиг зажити слави команди.

“Політехнік” встиг зажити слави команди. Здобуваючи перемоги переважно у гостях підопічні Володимира Коваля не тішили харківську публіку домашніми перемогами. З огляду на це черговий матч у “Локомотиві” проти одного із лідерів викликав певну стурбованість, тим більше не міг взяти участі у грі одного із лідерів харків’ян Кромера.

Усі побоювання виправдалися у другій чверті. “Хімік” розпочав помалу і, як належить гостьовій команді, скромно. Втім, те що Віталій Степановський детально розібрав суперника відчулося у другій чверті, 31 очко у кошик суперника дозволило гостям впевнено виходити на другу половину, тим паче, майже повністю був виключений із гри Делван Грем. Ще одноа проблема господарів полягала у тому, що ті хто приносив команді очки, дуже невдало діяли у захисті. За таких умов наздогнати суперника було нереально.

Переконливим аргументом южненців у цій грі виглядали дальні кидки. Українське тріо захисників Марченко — Рябчук - Сидоров руйнувало усі спроби суперника зачепитися за сприятливий результат дальньою канонадою: 12 із 18 їхніх дальніх своєї мети досягли. В той же час основний снайпер господарів Роман Козлов був щільно закритий, а партнери яким давали атакувати з дистанції влучністю не відрізнялися. Під кінець гри Грем таки розійшовся, але втома і брак ротації давалися взнаки.

Надія зажевріла для харків’ян на останній хвилині, коли за другий технічний було вилучено головного тренера гостей, а Джаван Девіс штрафним скоротив відставання до 7 очок, але хіміки і без тренера провели ендшпіль дисципліновано і дотиснули опонента.

Герой зустрічі: один зі найефективніших матчів у сезоні зіграв Ілля Сидоров, за неповних 23 хвилини він здобув 23 очки, усі найкращі моменти хіміки зіграли за його присутності на паркеті, відмінна гра для молодого виконавця.

Наступні ігри: “Політехнік” приймає БК “Одеса”, який наразі має на 1 перемогу більше, “Хімік” зійдеться у матчі, який визначить проміжного лідера, із “Дніпром” на чужому майданчику.