Дніпро завдяки потужній другій половині здобув вольову перемогу над Політехніком

15:50 | 23 декабря 2018
У єдиному матчі неділі та заключній грі Суперліги Парі-Матч у 2018 році Дніпро на домашньому майданчику приймав Політехнік. У єдиному матчі неділі та заключній грі Суперліги Парі-Матч у 2018 році Дніпро на домашньому майданчику приймав Політехнік. Дніпро несподівано легко віддав першу половину Політехніку. Господарі реалізували лише 34% кидків з гри, грали не надто агресивно у нападі, де у дніпрян можна виділити лише Мішулу, який за першу половину набрав 13 очок, реалізувавши 3 з 3 триочковид у дебюті гри, та Фесенка, який провів вдалий відрізок у середені другої чверті.  Харків'яни грали швидше та, знову ж таки, агресивніше в нападі та непогано відпрацювали у захисті, пропустивши 34 очка за половину. Козлов, закинувши 4 дальніх, вже до великої перерви набрав 15 очок, а Грем просто розривав опонентів на щитах, оформивши дабл-дабл ще в першій половині матчу. Як підсумок, 44:34 на користь гостей за підсумками 20 хвилин гри.  Але після великої перерви на майданчик вийшов зовсім інший Дніпро - той Дніпро, який ввжається одним із фаворитів на чемпіонство. Команда Дениса Журавльова дуже додала у захисті, перекривши кисень Політехніку. Окремо варто відзначити Фесенка, який з'їв Грема, нагородивши американця серією ефектних блок-шотів, та раз по раз набираючи очки через свого опонента у нападі.  Дніпро відчув впевненість у своїх силах і вже на старті четвертої чверті мав двозначу перевагу, довівши матч до ефектної перемоги. Команда Дениса Журавльова, пропустивши лише 23 очка за другу половину, переломила хід гри після великої перерви і перемогла Політехнік з рахунком 83:68. Дніпро - Політехнік 83:68 (12:23, 22:21, 21:9, 28:15) Дніпро: Мішула 19 + 5 передач, Фесенко 16 + 10 підбирань + 3 блок-шота, Сізов 15 + 6 підбирань + 4 передачі, Закурдаєв 7 + 6 підбирань + 3 передачі, Вільховецький 2 - старт, Кушніров 8, Ревзін 8 +  4 передачі, Шундель 5 + 5 підбирань, Кожем'якін 3 Політехнік: Грем 21 + 17 підбирань, Кромер 17 + 9 передач  - 6 втрат, Козлов 17, Девіс 7 + передачі + 4 підбирання, Завадський 2 - старт, Рочняк 4 + 6 підбирань + 3 передачі, Чугунов 0, Кузенцов 0 Статистика матчу