Київ-Баскет розгромив Черкаські Мавпи

20:50 | 22 декабря 2018
Команда Євгена Мурзіна без шансів перемогла Мавп, які завітали до столиці із значно усіченим, через хвороби, станом.

В ростері Міхельсона було лише 8 гравців.

Новачок Київ-Баскету Арон Нванкво виграв стартове вкидання та сам же виконав першу атаку своєї команди, проте, не влучно. Відкрили ж рахунок у матчі саме гості – влучим із середньої був легіонер Мавп Брендон Янг. Після цього Отверченко та Нванкво з Крутоусом обмінялися влучаннями і рахунок став рівний – 5:5. Після цього ініціатива перейшла до господарів паркету: два бали від Латковіча та два з фолом від Крутоуса за хвилину збільшили різницю в рахунку до 5 балів. Після цього Мавпи намагалися відігратися зусиллями все того ж Янга та Отверченка, але кияни тільки збільшували відрив у рахунку. Завершилася перша чверть 34:13.

Другий період розпочався з яскравого данку від бігмена Мавп Крісофера Коуклі. Після цього ефектний відрізок видав капітан гостей Олександр Кольченко, який спочатку забив два, а після цього додав ще три бали з периметру. Але кияни знову взяли матч під власний контроль та за наступні 7 хвилин гри дозволили гостям набрати лише три бали. Тоді як самі забили за другу чверть 23. 57:23 після першої половини гри.

В третьому періоді різниця в рахунку продовжила лише рости, і тільки в заключній чверті команді Максима Міхельсона вдалося не програти – 17:17.
Звершилася ж гра за рахунку 90:51.