Одеса перервала серію невдач у чемпіонаті України

20:20 | 19 декабря 2018
Одеса перемогла Дніпро в домашньому поєдинку Суперліги Парі-Матч – 71:65.

Хід матчу
Господарі надто багато втратили в останніх поєдинках, то ж не могли собі дозволити завчасно капітулювати перед одним з фаворитів сезону. Та гості вже зі стартових атак змусили господарів наздоганяти. Одесити намагалися діяти максимально зосереджено. За першу половину вони перевершили гостей під щитами: 25 проти 17.

Та за рахунок кращої реалізації Дніпро все ж забезпечив собі на велику перерву 5 очок переваги. Традиційно одним з найактивніших був Мішула – 12 очок за першу половину. Хоча господарі в середині другої чверті вперше за матч виходили навіть вперед.

З поновленням гри по перерві одесити видали серію результативних атак та знову вийшли вперед, змусивши тренера гостей Дениса Журавльова брати тайм-аут. Та це не допомогло переломити тенденцію. Одесити і далі йшли вперед. Завдяки влучним триочковим, до чого доклали зусиль Вітолс з Пустозвоновим, вдалося покращити відсоток реалізації. У підсумку перед заключною 10-хвилинкою господарі вже були попереду на 7 очок.

Дніпро, попри втому після попереднього поєдинку в Южному, боровся до останнього. Мішула, у якого з початком другої половини зовсім збився приціл, набрав 11 очок поспіль, до останнього зберігаючи шанси на позитивний результат. Втім у господарів виявилося достатньо сил, аби довести зустріч до перемоги.

У підсумку перша перемога команди Олега Юшкіна в останніх семи матчах.

Герої матчу
У господарів найвагоміший внесок у перемогу зробили Вітолс та Пустозвонов. Разом вони реалізували половину командних триочкових. У гостей Мішула потужно відіграв першу половину, а на останніх секундах ледь самотужки не врятував гостей.