Миколаїв переміг на виїзді Хімік

20:35 | 10 декабря 2018
Миколаїв переміг на виїзді Хімік в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч – 83:77.

Хід матчу
Южненці в разі перемоги могли піднятися на вершину турнірної таблиці Суперліги Парі-Матч. Та вже з перших атак справжніми господарями майданчика виглядали гості з Миколаєва. Триочкові Попова та Онуфрієва дозволили закріпити перевагу на старті та додали впевненості. Надалі перевага гостей лише зростала і сягнула 12 очок за стартову 10-хвилинку.

До великої перерви господарі так і не змогли протидіяти тиску суперника. Різниця зростала до 20 очок. Загалом за першу половину Миколаїв значно перевершив Хімік за триочковими: 7 реалізованих проти 0. Також гості зробили вдвічі більше підбирань: 22 проти 11.

По перерві южненцям вдалося змінити хід боротьби. У них пройшло 4 триочкових з п’яти. Зокрема обидві спроби реалізував Мальчевський. На заключну 10-хвилинку різниця скоротилася до восьми очок.

Господарі до останнього намагалися врятуватися, та максимум вдавалося лише скоротити відставання до двох очок. У вирішальних атаках на останніх хвилинах та секундах южненцям відверто бракувало влучності. То ж гості довели поєдинок до шостої перемоги в чемпіонаті.

Герої матчу
У господарів легіонери Джонс та Едвін доклали чимало зусиль, аби повернути команду в боротьбу та претендувати на перемогу. У гостей вагомий внесок в переможний результат зробили Попов з Зотовим. На двох вони реалізували 7 триочкових з 10-ти загальнокомандних.