Жіноча Суперліга: Козачка поступилася вдома Київ-Баскету

21:05 | 07 декабря 2018
7 грудня у виїздному матчі Жіночої Суперліги Київ-Баскет обіграв у Запоріжжі Козачку-КПУ 73:63.

Лише першу чверть у цьому суперництві виграли господарки майданчика. Та й те перевага на цьому відрізку виявилася мінімальною 15:14. Другу десятихвилинку також мінімально виграв Київ-Баскет 18:17. Це дозволило командам піти на перерву за очкової рівноваги 32:32. У третій чверті Київ-Баскет вже утримував ініціативу а ближче до кінця матчу зміг відірватися на 14 очок - 62:48. Підсумкова перевага киянок виявилася десятиочковою 73:63.

По 19 очок у цьому матчі набрали Анна Ольховик та Євгенія Спітковська. Остання ще й 8 результативних передач віддала. 16 набраних в активі Вікторії Кондусь. Найрезультативнішою у матчі стала гравець господарок Світлана Радіонова - 21 очко.