Збірна України з боєм поступилась Іспанії

21:50 | 02 декабря 2018
Команда Євгена Мурзіна програла національній команді Іспанії на Тенерифе – 72:68.

Поступаючись протягом усього матчу наша збірна зуміла наздогнати суперників та на останніх секундах на рівних боролась за перемогу, проте іспанці все ж змогли взяти реванш за поразку в Києві.

Хід гри:

Українці в обличчі Кравцова виграли стартове вкидання, проте перша ж атака нашої команди виявилася не вдалою. Іспанці відповіли швидкими трьома балами, на що все той же Кравцов відповів двома з-під кільця. Після цього збірна Іспанії влаштувала нашим хлопцям справжній холодний душ. За декілька хвилин українська команда пропустила ривок 8:0, основоположником якого став Фернандес, що влучив два поспіль дальніх.
Проте, наші хлопці не знітилися та зуміли різницю скоротити: результативно працював Близнюк, який забив серію влучних середніх та штрафних. На першу перерву команди пішли за рахунку 20:14.

В другому періоді малюнок гри не надто змінився: іспанці застосовували широкий пресинг по всій території паркету та влучали дальні, в свою чергу українська команда переважала під щитами, але зовсім не влучала дальні (0/4). Після лейапу від Пустозвонова різниця складала лише  три бали, проте переломити хід зустрічі,  в першій половині, українці не змогли – 39:31.

Третю десятихвилинку краще розпочала вітчизняна команда: за 4 хвилини наші гравці пропустили лише 1 бал, набравши, натомість, шість. Відповідно, різниця в рахунку скоротилася знову до трьох балів. Проте, ще за три хвилини команда Серджіо Скаріоло знову повернула на табло різницю в 9 набраних балів: постаралися Сайз та Агілар. На останню ж перерву команди пішли за рахунку 54:48.

На останні десять хвилин матчу українці вийшли неймовірно зарядженими та вже за декілька секунд знову впритул наблизилися до Іспанії в рахунку. За 5 хвилин до закінчення гри збірна України вперше зрівняла рахунок в матчі – влучив дальній Бобров, проте двома балами швидко відповів Фернандеш. В клатч-тайм команди увійшли за переваги Іспанії в 4 бали, проте за 11 секунд до завершення гри наша збірна заробила неспортивний фол. Олександр Липовий реалізував два штрафних, проте влучити дальній на останніх секундах підопічним Євгенія Мурзіна не вдалося.