Жіноча Суперліга: трудові перемоги господарок

22:20 | 30 ноября 2018
Ігровий вікенд у Жіночій Суперлізі на межі осені і зими розпочався трьома перемогами господарок.

Відкрили ігрову сесію 30-го листопада ІнтерХім-СДЮСШОР і Франківськ. Підопічним Ірини Щипакіної вдалося з перших хвилин нав’язати гостям свою гру. Першу чверть одеситки виграли з перевагою у шість очок, а на перерву пішли за рахунку 43:30 на свою користь. Усе, що треба було зробити у другій половині матчу, це зберегти очковий запас. Спочатку одеситки його примножили, здійснивши на початку третьої чверті очковий ривок 10:0 і встановивши рахунок 53:32. Ну а вже потім розслабилися і Франківськ дещо скоротив відставання, але вісім очок у підсумку програв – 69:77.
Найрезультативнішою у матчі стала гравець гостей Аріна Білоцерківська – 29 очок. В одеситки Наталі Бондар дабл-дабл – 20 очок + 10 підбирань.

У Рівному боротьба між господарками і Чайкою боротьба була більш запеклою. Лише у заключній чверті далася взнаки вища функціональна готовність підопічних Валерія Жартуна. До цього боротьба була рівною. Першу чверть виграли «морячки» 23:22, на перерву команди пішли за мінімальної переваги рівненчанок 36:35, а перед заключною чвертю вони відірвалися аж на два очки 49:47. На останньому відрізку гри Рівне виглядало свіжішим. Очковий ривок 8:0 дозволив зафіксувати на табло остаточні 67:60 на користь господарок. Татяна Гаврильчик та Ірина Цекова набрали у матчі по 26 очок, але при цьому перша зробила дабл-дабл: 26 + 18 підбирань. Також авторкою дабл-даблу стала її колега Людмила Спиридонова: 15 очок + 17 підбирань.

Заключний матч осені у Жіночій Суперлізі також тримав у напрузі вболівальників команд-учасниць дійства. Спочатку господарки, Вінницькі Блискавки, переконливо виграли першу чверть 19:11, але у другій десятихвилинці просіли і після першої половини мали лише очко переваги 36:35. Але по перерві господарки потроху почали додавати і вже наприкінці матчу мали 13-очкову перевагу. 68:55 у підсумку – перемога Вінницьких Блискавок.
Найрезультативнішою у матчі стала Ірина Жмурко (Вінницькі Блискавки): 23 очка + 9 пб +3рп. У її колеги по команді Оксани Степанюк дабл-дабл (13 очок + 11 підбирань).