Українці за кордоном: ефективні Герун та Липовий, потужний матч Агафонова

12:35 | 12 ноября 2018
У 8-му турі регулярного чемпіонату Іспанії відбулася зустріч гравців збірної України - Гіпускоа В'ячеслава Боброва вдома приймав Бургос В'ячеслава Кравцова.

Команда Боброва перемогла з рахунком 92:83, а сам українець, вийшовши з лави запасних, відіграв 14 хвилин, набрав 8 очок (4/4 двоочкових) при 4 фолах і 1 втраті (РЕ +4). Кравцов також до гри увійшов з лави, отримав 15 хвилин ігрового часу, набрав 5 очок (1/1 двоочкових, 3/5 штрафних), зробив 1 підбирання та 1 передачу при 2 фолах (РЕ+6).

8 хвилин за Барселону відіграв центровий збірної України Артем Пустовий. Український бігмен допоміг каталонцям вдома розгромити Мурсію (105:73), набравши 4 очка (1/1 двоочкових, 2/2 штрафних), зробивши 2 підбирання, 1 перехоплення та 1 блок-шот при 3 фолах та 1 втраті (РЕ +5).

Найкращим серед українців в 8-му турі чемпіонату Іспанії став бігмен Бреогана Володимир Герун. Наш легіонер, вийшовши з лави запасних в домашньому матчі проти Унікахи (72:78), відіграв 19 хвилин, набрав 16 очок (5/6 двоочкових, 6/6 штрафних), зробив 9 підбирань (5 у нападі) та 1 блок-шот при 2 фолах та 1 втраті (РЕ +27).

Барселона лідирує в турнірній таблиці з 7 перемогами у 8 матчах, Бургос йде на 13-й позиції з 3 перемогами, Бреоган посідає 15 позицію з 2 перемогами, а Гіпускоа йде на останньому місті, також маючи 2 перемоги у 8 матчах.

Хороший матч в чемпіонаті Греції провів Олександр Липовий. Його Промітеас на виїзді переміг Кретанг Кінгз (73:72), а українець, вийшовши у старті, відіграв 31 хвилину, набрав 16 очок (2/5 двоочкових, 4/5 триочкових), зробив 6 підбирань (1 в нападі), 2 передачі та 2 перехоплення при 5 фолах та 1 втраті (РЕ +17). Команда Липового посідає 6 місце в таблиці з 3 перемогами у 5 матчах.

Читайте: Лень зробив дабл-дабл, але не врятував Атланту у матчі проти Лейкерс Михайлюка

Новачок національної збірної України Богдан Близнюк допоміг Бней Гарцлія виграти виїзний матч чемпіонату Іспанії проти Хапоелю з Тель-Авіва (77:76). Наш легіонер, вийшовши з лави, отримав 16 хвилин ігрового часу, Набрав 6 очок (1/2 двоочкових, 1/2 триочкових, 1/2 штрафних), зробив 3 підбирання (2 в нападі), 1 передачу та 1 перехоплення при 1 фолі та 1 втраті (РЕ +8). Команда українця посідає 10 місце з 2 перемогами у 6 матчах.

Іссуф Санон не врятував словенську Олімпію від виїзної поразки в матчі національної першості проти Сенчуру (62:85). Українець вийшовш у старті, відіграв 22 хвилини, набрав 3 очка (0/2 двоочкових, 1/3 триочкових), зробив 4 підбирання, 2 передачі та 1 перехоплення при 4 втратах та 1 фолі (РЕ +2). Олімпія посідає 3 місце в таблиці з 3 перемогами у 5 матчах.

Вдалий матч у складі румунського Пітешті провів український форврард Максим Корнієнко. Наш легіонер, вийшовши у старті, відіграв 31 хвилину у виїзному матчі проти клубу Крайова (89:99), Набрав 22 очка (6/15 двоочкових, 3/4 триочкових, 1/1 штрафних), зібрав 9 підбирань (4 у нападі) та зробив 3 перехоплення при 2 фолах (РЕ +22). Пітешті наразі посідає 5 місце в чемпіонаті Румунії з 3 перемогами у 6 матчах.

Українці Андрій Агафонов та Дмитро Глєбов не врятували угорський ЗТЄ від виїзної поразки в національній першості у матчі проти Капосварі (69:84). Агафонов був найкращим у складі своєї команди, набравши 22 очка (11/17 двоочкових, 0/2 триочкових, 0/2 штрафних), зробивши 11 підбирань (8 у нападі), 2 перехоплення, 2 блок-шота та 1 передачу при 1 фолі (РЕ +30) за 37 хвилин.

Глєбов зіграв скромно: українець також вийшов у старті, відіграв 23 хвилини, не набрав жодного очка (0/1 двоочкових, 0/4 тричокових), зробив 3 підбирання у нападі та 2 передачі при 2 фолах (РЕ -1). Команда українців наразі посідає 6 місце в таблиці з 4 перемогами у 7 матчах.

Віктор Коваленко, який в Польщі виступає у складі клубу Сталь, допоміг своїй команді на виїзді перемогти Глівіце (114:76). За 14 хвилини на майданчику українець набрав 9 очок (2/3 двуочкових, 1/2 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 2 підбирання та 1 перехоплення при 1 втраті та 2 фолах (РЕ +9). Сталь Коваленка наразі посідає друге місце з 5 перемогами у 6 матчах.

Український форвард Невежиса Володимир Шевченко відіграв 8 хвилин у домашньому матчі чемпіонату Литви проти Нептунаса (69:83). За відведений ігровий час українець набрав 5 очок (0/1 двоочкових, 1/4 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 1 підбирання в нападі, 1 передачу та 1 перехоплення (РЕ +5). Команда Шевченка наразі посідає передостаннє 9 місце з 2 перемогами у 10 матчах.