Київ-Баскет у овертаймі переміг Одесу

20:50 | 10 ноября 2018
Команда Євгена Мурзіна провела яскраву домашню гру, результатом якої стала перемога над Одесою.

Чотири чверті гри невистачило суперникам аби визначити переможця, тож розв’язка гри відбулася у додаткові п’ять хвилин.

Хід гри:

Зі стартової десятихвилинки команди почали намагатися активно атакувати кільце суперника. Краще це вдавалося у команди Олега Юшкіна: на стартові два бали від Кріка одесити відповіли двома трьохами від Хелманіса та Прокопенка. Київ-Баскет намагався дещо скоротити різницю, проте саме з відставанням господарів у 6 очок перша чверть і завершилася.

В другій десятихвилинці команди продовжили показувати яскравий баскетбол: команда господарів швидко наздогнала суперників у рахунку, а після влучних двох балів від Носкова і взагалі кияни захопили лідерство у матчі. Проте, одесити були проти і не дали Київ-Баскету віддалитися в рахунку. Навпаки, у другій половині періоду одесити організували ривок та закрили першу половину маючи в запасі 8 балів переваги.

На старті другої половини гри кияни всіма силами побігли вперед задля того, аби нівелювати відставання у 8 балів. Зусиллями Петрова, Кріка та Мангано команді Євгена Мурзіна це майже вдалося зробити – 46:49.

В заключній десятихвилинці Київ-Баскет дістав Одесу вже на четвертій хвилині періоду. Після цього команди грали надзвичайно обережно, а доля поєдинку була в руках Максима Пустозвонова та 7 секунд до завершення основного часу. Українець атакував з дальньої, не влучив, проте заробив три штрафних. З лінії форвард був точним та останнім влучанням перевів гру до овертайму.

У додаткові п’ять хвилин міцнішими нерви виявилися у столичної команди, яка і перемогла з рахунком 84:81.