Запоріжжя у безкомпромісній боротьбі вирвали перемогу в Одеси

18:20 | 27 октября 2018
Команда Валерія Плеханова у абсолютно рівному матчі зуміла обіграти суперника на останніх секундах зустрічі Одесу та завершити перше коло Суперліги Парі-Матч в якості одноосібного лідера турнірки.

Хід гри:

Про те що матч в Одесі буде результативним засвідчили вже стартові 20 секунд гри, за які команди встигли обмінятися власними атаками та набрати на двох 5 балів. Загалом гру команди розпочали доволі рівно та результативно: в Запоріжжя на стартових хвилинах феєрив Мироненко, а в Одеси свою майстерність у виконанні результативних передач показував Ернесто Ткачук, а лідер в зустрічі змінювався практично з кожною результативною атакою від однієї з команд.
На перерву ж колективи пішли за рахунку 29:26 на користь господарів паркету.

В другій чверті команди не збавили оберти. Одесу за собою повів Олександр Беліков, який тільки за першу половину гри набрав 17 очок, а Запоріжжя вів вперед Кіндал Хілл та Юрій Кондраков, які на двох набрали 22 бали. Ще 9 додав Малік Трент.

Команди продовжили грати в швидкий та атакуючий баскетбол. В середині чверті господарі все ж зуміли заробити невелику різницю в рахунку на свою користь, проте в кінцівці періоду запоріжани суперника дістали – 52:52.

Абсолютно вся третя чверть пройшла у рівній, видовищній та безкомпромісній боротьбі: суперники не відпускали одне одного на відстань більшу ніж у 2 бали. А завершився період за рахунку 66:67 - +1 для гостей.

Розв’язка наступила в останній десятихвилинці. Зі старту чверті запоріжани збільшили відрив до 4 балів, проте один з лідерів Одеси Олександр Прокопенко скоротив до 1 балу власним дальнім. Всі десять хвилин на паркеті були гойдалки – то одна то інша команди виходили вперед, проте останнє слово лишилося за лідерами турнірки. Одеса в обличчі Вітолса мала шанс на овертайм, проте снайпер господарів дальній кидок на останній секунді гри не реалізував.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч

27 жовтня
Одеса. 16:00

БК «Одеса» - БК «Запоріжжя» - 94:97 (29:26, 23:26, 14:15, 28:30)

Од: Щепкін – 23оч; Беліков – 22оч; Хелманіс – 14оч, 4пб.

Зп: Холтон – 23оч, 4рп; Трент – 23оч, 4пб; Хілл – 19оч, 8пб.

Статистика гри

Баскетбол 17:50 | 24 марта 2022 БК Говерла запровадив гуманітарний проєкт для юних баскетболістів Баскетбол 09:50 | 24 марта 2022 Артем Пустовий набрав 8 очок в матчі Єврокубку, результативні матчі українців в Чехії та Хорватії Баскетбол 11:20 | 23 марта 2022 Ковляр і Ткаченко допомогли своїм командам здобути чергові перемоги Баскетбол 17:05 | 22 марта 2022 України за кордоном: Аліна Ягупова стала MVP матча Фенербахче, Уро-Ніле показала результативну гру Баскетбол 14:05 | 22 марта 2022 Володимир Герун набрав 19 очок в матчі чемпіонату Турції Баскетбол 13:05 | 22 марта 2022 БК Хмельницький організовує дитячі табори в Литві Баскетбол 10:05 | 22 марта 2022 В"ячеслав Петров буде грати у Франції Баскетбол 19:05 | 21 марта 2022 Аліна Ягупова лідирує в гонці за титул MVP Євроліги Баскетбол 14:50 | 21 марта 2022 В результаті обстрілу в Рубіжному згорів спорткомплекс Баскетбол 12:20 | 21 марта 2022 Повернення Пустового в Барселону та дербі у Латвії