Вища ліга: перемоги харків"ян, поразка миколаївців – результати 20-21 жовтня

20:50 | 21 октября 2018
Команди чемпіонату України в Вищій лізі серед чоловіків зіграли 20-21 жовтня чергові матчі першого етапу.

Команди чемпіонату України в Вищій лізі серед чоловіків зіграли 20-21 жовтня чергові матчі першого етапу. Результати в кількох парах викликають особливу увагу.

Так, дуже непростим видався виїзд у Маріуполь для одного з головних фаворитів сезону з Миколаєва. У першому матчі господарі нав'язали гостям свою гру. До перерви маріупольці збільшували перевагу, яка сягнула дев'яти очок. У третій чверті господарі додали ще три. Продемонструвавший міцний бійцівський характер гості змогли перевести гру в овертайм, на який маріупольцям не вистачило запалу.

Здавалося, в другому матчі в миколаївців не буде проблем, коли після першої чверті вони були попереду на 8 очок. Та господарі потужно відіграли далі до перерви, вигравши другу чверть в 15 очок. У третій чверті маріупольці продовжили домінувати. Гості як і в попередньому матчі взялися завзято надолужувати згаяне в останній чверті, та цього разу врятуватися не встигли. Перша поразка НІКО-БАСКЕТа.

Успішно стартували в чемпіонаті Харківські Соколи. Вдома вони двічі переграли другу команду Дніпра.
Лідерство в першій групі захопили Кривий Ріг та Прометей, які синхронно перемогли в обох виїзних поєдинках.
У другій групі в лідери вийшли тернопільці, які двічі перемогли у Львові головного наразі конкурента.

Уже на старті сезону першу перемогу здобула КПЗО ДОС ДЮСШ-ДОР з Дніпра, яка обмінялася перемогами в Черкасах з другою командою Мавп.

Відтак у чемпіонаті вже на старті залишилося лише дві команди без поразок. У першій групі це Харківські Соколи, які лише щойно переможно стартували, а в другій – Рівне з чотирма перемогами.

Без перемог у першій групі лише Золотой Вєк з Кропивницького – чотири поразка. У другій групі шість поразок на старті в Київ-Баскета.

У лідери чемпіонату за набраними очками вийшов Олександр Шостуха з івано-франківської Говерли – 132 очка в шести матчах. У середньому 22 очка за поєдинок.

Статистика ВИЩОЇ ЛІГИ

Баскетбол 17:50 | 24 марта 2022 БК Говерла запровадив гуманітарний проєкт для юних баскетболістів Баскетбол 09:50 | 24 марта 2022 Артем Пустовий набрав 8 очок в матчі Єврокубку, результативні матчі українців в Чехії та Хорватії Баскетбол 11:20 | 23 марта 2022 Ковляр і Ткаченко допомогли своїм командам здобути чергові перемоги Баскетбол 17:05 | 22 марта 2022 України за кордоном: Аліна Ягупова стала MVP матча Фенербахче, Уро-Ніле показала результативну гру Баскетбол 14:05 | 22 марта 2022 Володимир Герун набрав 19 очок в матчі чемпіонату Турції Баскетбол 13:05 | 22 марта 2022 БК Хмельницький організовує дитячі табори в Литві Баскетбол 10:05 | 22 марта 2022 В"ячеслав Петров буде грати у Франції Баскетбол 19:05 | 21 марта 2022 Аліна Ягупова лідирує в гонці за титул MVP Євроліги Баскетбол 14:50 | 21 марта 2022 В результаті обстрілу в Рубіжному згорів спорткомплекс Баскетбол 12:20 | 21 марта 2022 Повернення Пустового в Барселону та дербі у Латвії