Запоріжжя вийшло в лідери чемпіонату України

16:35 | 21 октября 2018
Запоріжжя впевнено перемогло харківський Політехнік у домашньому поєдинку Суперліги Парі-Матч – 104:77.

Хід матчу
Легіонери суперників одразу взялися розганяти атаки. Ефективніше це виходило в господарів. Стартове влучання харків’ян виявилося єдиним нетривалим моментом лідерства в чверті. Згодом триочковими запоріжці впевнено вийшли вперед. Двічі такими пострілами відзначився Мироненко. Загалом запоріжці за стартову чверть реалізували 5 дальніх кидків з дев’яти. Харків’яни за цей час зробили лише дві невдалі спроби. Загалом господарі вдвічі перевершили гостей за реалізацією з гри.

З початком другої чверті хід поєдинку не змінився. Запоріжці продовжили впевнено набирати. Однак з середини 10-хвилинки ситуація на майданчику змінилася. Господарі, схоже, занадто самовпевнено повірили в легку перемогу. Недостатня зосередженість в захисті суперника дозволила харків’янам поступово скоротити різниця. З 22 очок вона в підсумку на велику перерву знизилася до 12-ти. Політехнік під кінець чверті суттєво покращив реалізацію. У тому числі забив п’ять дальніх кидків. Три з них на рахунку американського новачка Джавана, ще два – Козлова. Американець став головним чинником повернення Політехніка в боротьбу, набравши 12 очок за другу 10-хвилинку. У підсумку він став найрезультативнішим у гостей за першу половину. Найкращий у господарів Трент набрав за цей час 15 очок.

По перерві запоріжці виправилися. Гостям вже не вдавалося і далі скорочувати різницю. Господарі впевнено довели третю чверть до загальної 20-очкової переваги перед заключною частиною поєдинку. Якихось суттєвих аргументів проти запоріжців у харків’ян так і не з’явилося, то ж і дива не сталося. Запоріжжя впевнено довело поєдинок до четвертої перемоги в п’яти матчах, піднявшись у лідери чемпіонату.

Політехнік і далі залишається єдиною командою Суперліги Парі-Матч без перемог.

Герої матчу
Трент з Кондраковим були найпотужнішими в господарів у поєдинку, зробивши найбільший внесок у перемогу. У гостей Джаван та Козлов, наскільки могли, намагалися тримати команду в боротьбі. На двох вони реалізували 10 з 13-ти загальнокомандних триочокових.

Наступний матч
Запоріжжя наступний поєдинок Суперліги Парі-Матч грає 25 жовтня в Южному. Харків’яни 24 жовтня зіграють вдома з Київ-Баскетом.