Жіноча Суперліга: Київ-Баскет і Динамо виграли у гостях

20:20 | 20 октября 2018
Команди, що грали на виїзді у Жіночій Суперлізі, записали до свого активу перемоги 20-го жовтня.

Жіноча команда Київ-Баскета продовжує переможну серію у Суперлізі. Цього разу під гарячу руку підопічним Володимира Холопова потрапив Рівне-ОШВСМ. Команда Валерія Жартуна не змогла поставити перед суперником завдання, які неможливо розв’язати. Усе неможливе – можливо! Це гасло як не можна краще підходить для характеристики чемпіонок. Вони вже не програють у Суперлізі 36 матчів поспіль з урахуванням минулого сезону (програли тільки Фінал Кубка України ІнтерХіму).

Першу чверть команди відіграли у рівній боротьбі. Але потім Київ-Баскет завівся і вже на перерву команди пішли за 10-очкової переваги гостей. А на початку заключної чверті перевага Київ-Баскета зросла до +16. Звісно, лише тоді підопічні Володимира Холопова дещо скинули оберти, тримаючи суперника на безпечній очковій відстані. У підсумку п’ятнидцятиочкова перевага – 76:61 на користь Київ-Баскета.

У складі переможниць відмінно зіграла Євгенія Спітковська: 22очка + 10 рп, ще один дабл-дабл в активі Вероніки Любінець 15 очок + 11пб.

Блискавки 20-го жовтня поступилися вдома київському Динамо. У цьому протистоянні боротьба була запеклою до останньої миті. За хвилину до кінця Жмурко скоротила відставання вінничанок до мінімуму 72:73. Але надалі Цюбик і Кійс проявили результативність, а господарки – ні. У підсумку 76:72 на користь Динамо.

Динамівська американка Кійс демонструє високі індивідуальні показники. У звітному поєдинку вона набрала 26 очок, зробила 19 підбирань. У її колеги по команді Оксани П'янтак також дабл-дабл - 12 очок+11пб.

Читайте:Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду 19-21 жовтня