Дніпро з поразки стартував у групі Кубка Європи ФІБА

21:05 | 17 октября 2018
Дніпро програв на виїзді в Софії болгарському Левськи в стартовому поєдинку групового етапу Кубка Європи ФІБА.

З початку зустрічі гості намагалися діяти максимально зосереджено, уникаючи повторення помилок останніх до цього єврокубкових матчів. Певний час дніпряни навіть змушували господарів наздоганяти себе. Та після середини стартової чверть хід боротьби почав змінюватися.

Напередодні старту групового раунду змагань, ФІБА назвала перехід до Левськи братів Деяна та Калояна Іванова серед десяти топ-трансферів турніру. Саме їх вплив дозволив болгарам перехопити ініціативу.

Господарі виграли стартову чверть в три очки, а Деян Іванов став найрезультативнішим на майданичку. Він набрав 12 очок за 100-відсоткової реалізації всіх кидків. У тому числі забив 2/2 триочкових.

У другій чверті тенденція лише посилися. Тепер вже підтягнувся до брата близнюка Калоян Іванов. До перерви він мав уже 8 очок та 5 передач. Загалом же Левськи здобув 19 очок переваги після першої половини.

З поновленням гри гості спробували виправити становище. Та вдалося лише трохи скоротити різницю. Господарі більше атакували, то ж навіть і за меншого відсотку реалізації набирали більше очок. Заключну чверть команди починали за 16-очкової переваги Левськи.

На заключних хвилинах дива не сталося = господарі впевнено довели матч до перемоги. У складі Левськи в підсумку одразу п’ять гравців набрали 10 очок та більше.