Українці за кордоном: вдалий дебют Геруна, ефективний Кравцов, старт сезону для Липового

13:05 | 08 октября 2018
Капітан збірної України В’ячеслав Кравцов отримав 17 хвилин ігрового часу в першому матчі тижня в Лізі АСВ проти Басконії.

Капітан збірної України В’ячеслав Кравцов отримав 17 хвилин ігрового часу в першому матчі тижня в Лізі АСВ проти Басконії. Бургос нашого бігмена вдома в рамках 2-го туру несподівано переміг з рахунком 82:79, а українець, вийшовши з лави запасних, набрав 7 очок (2/4 двоочкових, 3/4 штрафних), зробив 4 підбирання (1 у нападі), 1 передачу та 1 перехоплення (РЕ – 9).

Читайте: Українці за кордоном: безпомилкова гра Кравцова, дебют Боброва в Іспанії, перший трофей Кальніченка

У третьому турі наш бігмен став кращим у складі своєї команди в рамках матчу чемпіонату Іспанії проти Сарагоси. Команда Кравцова вдома поступилась з рахунком 79:93, а українець вийшов у старті та отримав найбільший ігровий час в своїй команді, відігравши 26 хвилин.

Український легіонер набрав 13 очок (5/9 двоочкових, 3/5 штрафних), зробив 8 підбирань (5 у нападі) та 2 передачі, а рейтинг ефективності Кравцова склав 20 балів.

Ще один бігмен національної збірної України Володимир Герун в матчі другого туру не врятував Бреоган від виїзної поразки в матчі проти Тенеріфе (78:90). Українець вийшов у старт та за 22 хвилини набрав 10 очок (4/6 двоочкових, 2/5 штрафних), зробив 7 підбирань (4 у нападі), 1 передачу та 1 перехоплення (РЕ – 14).

Вдало Герун зіграв у другому матчі тижня. Бреоган на виїзді поступився Гран Канарії (72:96), а українець, вийшовши у старті, відіграв 26 хвилин, набрав 15 очок (7/10 двоочкових, 1/5 штрафних), зробив 5 підбирань (3 у нападі) та 1 передачи. Рейтинг ефективності склав 17 балів – другий кращий показник в команді.

Дві гри за тиждень чекали і на В’ячеслава Боброва, який у складі Гіпускоа в рамках 2-го туру на виїзді поступився Сарагосі (73:76). Вийшовши у старті, українець відіграв 28 хвилин, набрав 16 очок (5/7 двоочкових, 1/2 триочкових, 3/4 штрафних), зробив 7 підбирань (1 у нападі), 1 передачу та 2 блок-шота, а його РЕ склав 18 балів – другий кращий показник в команді.

У виїзній грі проти Басконії, яка пройшла в рамках 3-го туру Ліги АСВ, Бобров вийшов на майданчик вже з лави, але цього разу зіграв менш вдало. За 15 хвилин форвард збірної України набрав 6 очок (3/5 двоочкових, 0/2 штрафних), зробив 2 підбирання (1 у нападі) та 2 передачі, записавши до пасиву 5 фолів (РЕ – 1).

Ще один центровий національної збірної Артем Пустовий до заявки Барселони на матчі проти Манреси (88:78) та Андори (67:63) не потрапив.

Свій перший матч у новому сезоні провів свінгмен національної збірної України Олександр Липовий. Промітеас українця в першому турі грецької першості на виїзді переміг Колосос (83:68), а наш легіонер, вийшовши з лави, відіграв 22 хвилини, набрав 6 очок (3/4 двоочкових), зробив 2 підбирання (1 в нападі) та 2 передачі, а його рейтинг ефективності склав 6 балів.

Розігруючий збірної України Денис Лукашов відіграв перший матч сезону у складі російського Єнісєя. Команда нашого захисника вдома поступилась ЦСКА (66:91), а Лукашов, вийшовши з лави, відіграв 15 хвилин, набрав 4 очки (1/3 триочкових, 1/3 штрафних), зробив 3 передачі та 1 перехоплення при 2 фолах та 1 втраті (РЕ – 4).

Український захисник словенської Олімпії Іссуф Санон відіграв 13 хвилин у виїзному матчі Адріатичної ліги проти Партизану, який його команда програла з рахунком 72:89. За відведений ігровий час наш легіонер набрав 5 очок (1/1 двоочкових, 1/2 триочкових), зробив 1 підбирання та 1 перехоплення при 2 втратах (РЕ – 5).

Український форвард Максим Корнієнко вийшов у старті Пітешті у виїзному матчі першого туру чемпіонату Румунії проти Клужу. Команда нашого легіонера поступилася з рахунком 76:80, а Корнієнко за 22 хвилини набрав 10 очок (4/9 двоочкових, 0/1 триочкових, 1/2 штрафних), зробив 6 підбирань (1 у нападі), 1 передачу та 1 перехоплення при 3 фолах та 2 втратах. (РЕ – 8).

Андрій Кальніенко, який представляє Клуж, у цьому матчі провів на паркеті 15 хвилин, за які набрав 2 очки (1/2 двоочкових, 0/3 триочкових), зібрав 4 підбирання при 1 втраті і 2 фолах (РЕ – 1).

Свій перший матч у професійному баскетболі провів Богдан Близнюк. Український форвард, який відіграв 4 роки за університет Східного Вашингтону, дебютував у складі ізраїльского Бней Гарцлія: вийшовши у старті наш легіонер провів на паркеті 24 хвилини, набрав 9 очок (4/5 двоочкових, 0/1 триочкових, 1/2 штрафних), зробив 4 підбирання (1 у нападі) та 2 передачі при 1 втраті та 1 фолі. Команда Близнюка поступилася з рахунком 73:83.