Дніпро здобув вольову перемогу в Кубку Європи ФІБА

21:20 | 03 октября 2018
Дніпро здобув вольову перемогу над угорською Альбою в першому матчі другого кваліфікаційному раунді Кубка Європи ФІБАКУБОК ЄВРОПИ ФІБАДругий кваліфікаційний раунд.

КУБОК ЄВРОПИ ФІБА
Другий кваліфікаційний раунд. Матч 1
3 жовтня
Дніпро. 19:00

Дніпро (Україна) – Альба (Угорщина) – 94:78 (20:32, 20:6, 25:19, 29:21)

Напередодні фаворитом зустрічі в Дніпрі назвали гостей з Угорщини. І дійсно, ті з перших секунд захопили ініціативу в гостях. Господарі надто багато дозволяли супернику. Особливо невимушено проходили в гостей триочкові – 8 з 14 за стартові 10 хвилин. У господарів на майданчику максимально адаптувався лише Мішула. За першу чверть він набрав 12 з 20-ти загальнокомандних очок.

Початок другої чверті 7:1 на користь Дніпра змусив угорців брати тайм-аут. Гості ще за інерцією продовжували втримувати перевагу, та різниця перестала зростати. Натомість Дніпро поступово став підбиратися до гостей. Тимофеєнко триочковим скоротив різницю до мінімуму, а Закурдаєв зі штрафних вперше вивів українців вперед. Згодом той же Тимофеєнко встановив остаточний підсумок першої половини – два очки переваги господарів.

У другій чверті суттєво змінилася ситуація з триочковими. Дніпряни реалізували два дальні кидки, а угорці зробили шість хибних спроб. Загалом українці в другій 10-хвилинці дозволили супернику набрати в 5 разів менше очок.

Гравці Дніпра за першу половину остаточно адаптувалися до суперника. То ж з поновленням гри уже господарі пішли вперед. У підсумку на заключну 10-хвилинку команди пішли вже за 8-очкової переваги українців.

У середині останньої чверті на якусь мить здалося, що господарі витратили занадто багато сил і суперник знову відіграє відставання. Та гравці Дніпра витримали тиск й довели зустріч до 16-очкової перемоги.

Найвагоміший внесок у перемогу Дніпра зробив Мішула – 22 очка.

Другий матч у цій парі відбудеться 9 жовтня в Угорщині.