Дніпро ефектною перемогою завоював продовження єврокубкового сезону

21:20 | 26 сентября 2018
Дніпро переміг у другому матчі першого кваліфікаційного раунду Кубка Європи грецький Лавріо – 76:58.

КУБОК ЄВРОПИ ФІБА
Кваліфікація. Раунд 1. Матч 2

26 вересня
Дніпро. 19:00
Дніпро (Україна) – Лавріо (Греція) – 76:58 (20:13, 14:15, 20:16, 22:14)
Перший матч – 73:82

Греки сміливо почали виїзний поєдинок, ламаючи наміри дніпрян щодо стартового спурту. Замість цього господарі змушені були наздоганяти. Лише в середині стартової чверті господарі вийшли вперед. Втім перевага була не суттєвою. Лише після триочкового Закурдаєва господарі впевненіше захопили перевагу. Згодом вона зросла до восьми очок. За підсумками стартової чверті вона зменшилася на один бал.

У другій чверті боротьба також в основному була рівною. Господарі переважали гостей в реалізації. Греки натомість краще грали під щитами.

Після першої половини українці переважали греків на 6 очок. Та за сумою двох матчів Дніпро ще відставав на 3 очка. Потрібно було ще додавати.

Одразу після поновлення гри дніпрянам додати не вдавалося. Греки вмілим захистом підтримували комфортну для них різницю. Вони й надалі продовжували переважати українців за підбираннями. Лише триочковий Мішули за три хвилини до кінця третьої чверті лише на бал вивів вперед українців у загальному рахунку. Гостей це влучання змусило брати тайм-аут.

Дніпряни, схоже, з цього моменту насправді відчули можливість остаточного перелому в грі. Згодом вони вже відірвалися на тринадцять очок, що за сумою двох матчів давало чотири бали переваги. Та про остаточне вирішення завдання господарями говорити було ще зарано.

Українці з початком заключної чверті не збавили темпу. Точні атаки Ревзіна, Тимофеєнка та Шунделя змусили гостей брати тайм-аут після 6:0 від дніпрян. Загальна різниця на користь Дніпра зросла до семи очок. Греки остаточно втратили контроль нах грою. За кілька чергових результативних атак українців вони знову взяли тай-аут. Ігровий час невпинно танув, натомість загальна перевага Дніпра зростала. За три хвилини до кінця основного ігрового часу господарі мали 9 очок переваги за сумою двох матчв.

Однак греки до останнього тримали в напрузі місцевих уболівальників. Триочковий Ніксона за хвилину до кінця змусив уже дніпрян брати паузу. Та в команди Дениса Журавльова вистачило сил та психологічної впевненості, аби довести зустріч до необхідного переможного результату.

Найкращим у переможців був Олександр Мішула – 21 очко. Майданчик він залишив завчасно, оскільки в одному з заключних епізодів до крові травмував лице, зіткнувшись з суперником.

Також вагомий внесок у перможний підсумок зробив Станіслав Тимофеєнко – 15 очок, 11 підбирань.

У другому раунді кваліфікації Кубка Європи ФІБА Дніпра зіграє проти угорської Альби. Перший матч 3 жовтня в Дніпрі, відповідь – 9 жовтня.