Збірна України U-14 завершила турнір у Словенії поразкою від Хорватії

14:35 | 26 августа 2018
Міжнародний турнір у Словенії Slovenia Ball.

Міжнародний турнір у Словенії Slovenia Ball. Хлопці U-14

Україна U-14 - Хорватія U-14 58:83 (20:22, 5:15, 19:21, 14:25)

Україна: Чорногрицький 18 + 6 підбирань + 4 передачі + 2 перехоплення, Полуяхов 5 + 2 перехоплення + 2 передачі, Романюк 4 + 4 підбирання, Сугак 2, Тараненко 2 - старт, Єфименко 8 + 3 підбирання, Гаврищук 7 + 3 підбирання, Поносов 3 + 4 підбирання, Пилипенко 3, Семерич 2 + 5 підбирань, Ятченко 2 + 2 підбирання, Кириченко 2 + 2 підбирання

Чоловіча збірна України віком до 14 років завершила виступ на неофіційному чемпіонаті Європи - турнірі Slovenia Ball. У заключному поєдинку турніру підопічні Дмитра Шаламова зазанили поразки, поступившись команді Хорватії з рахунком 58:83. Рівна боротьба була лише у першій чверті, після чого наші суперники поступово збільшували перевагу протягом 30 хвилин матчу.

Найкращим гравцем у складі нашої збірної у цьому матчі знову став Марк Чорногрицький, який до 18 очок додав 6 підбирань, 4 передачі та 2 перехплення (РЕ - 17).

Таким чином, здобувши одну перемогу у шести матчах, наша збірна завершила турнір на 8-й позиції з 10 команд, які брали участь у змаганнях. Єдину перемогу наші хлопці здобули у заключному турі групового раунду, перемігши команду Болгарії.

Кращим за усіма ключовими статистичними показниками у складі нашої збірної на турнірі став Марк Чорногрицький, який в середньому за 24 хвилини на майданчику набирав 12,7 очка, робив 7,2 підбирання, 3,8 передачі та 2,5 перехоплення (РЕ - 12,5).