Коментарі учасників матчу «Хімік» – «Говерла» ВІДЕО

01:25 | 26 января 2014
До Вашої уваги коментарі учасників чвертьфінального матчу Кубка України «Хімік» – «Говерла».

Гравець БК «Говерла» Андре Янг:

«Була дуже важка, рівна гра. Проти «Хіміка» дуже важко грати, особливо в Южному. Найважчим моментом була кінцівка четвертої чверті, коли «Хімік» почав бігти, зробив ривок і перевів гру до овертайму. Але ми з хлопцями в перерві багато говорили про те, що нам важливо зіграти командою, і це допомогло нам перемогти».

Головний тренер БК «Говерла» Євген Мурзін:

«Складно було налаштувати команду на те, щоб грати в Южному, не беручи до уваги домашній виграш у вісім очок. З цим завданням ми успішно справлялися десь 35-36 хвилин, але в останні три хвилини, коли «Хімік» побіг, у нас усі побоялися взяти на себе відповідальність. Хлопці дуже рано вирішили, що вже виграли гру, і мало не програли. Я вдячний команді за те, що зібралися в овертаймі. Я вважаю, що виграли за рахунок хорошого відсотка триочкових – 47%, це дуже хороший результат для нас».

Гравець БК «Хімік» Сергій Попов:
«На початку зустрічі у нас багато чого не виходило, не знаю, в чому причина – у втомі чи в чомусь іншому. Нічого не виходило ні в захисті, ні в нападі. Зібралися в четвертій чверті, перевели гру до овертайму. Ми були близькі до перемоги, але нам не вистачило трохи везіння».

Головний тренер БК «Хімік» Карліс Мужнієкс:

«Хотіли сьогодні перемогти, але для перемоги над «Говерлою» ми повинні були більш жорстко почати гру, а почали – як тренування. І тим самим дали «Говерлі» відчути, що у них є шанс сьогодні, і вони це використовували. Ми доклали максимум зусиль, щоб наздогнати суперника, і в кінці були близькі до того, щоб виграти гру і вийти до Фіналу чотирьох, але удача в кінцівці була не на нашому боці. Суперник заслужено виграв».

Жеребкування півфіналів Кубка України відбудеться 1 лютого на майданчику київського Палацу спорту в перерві матчу Суперліги БК «Київ» – БК «Хімік». Пряма трансляція жеребкування в ефірі «Першого Національного».

Нагадаємо, що Фінал чотирьох Кубка України з баскетболу відбудеться 8-9 лютого в київському Палаці спорту, його також транслюватиме «Перший Національний».