Віктор Кобзистий: «Дякую команді за самовіддачу» ВІДЕО

15:10 | 17 января 2014
До Вашої уваги коментарі представників БК «ДніпроАЗОТ» після чвертьфінального поєдинку Кубка України.

Головний тренер БК «ДніпроАЗОТ» Віктор Кобзистий:

«Ваги терезів могли схилитися як в один, так і в інший бік. «Одеса» дуже досвідчена команда, яка використає будь-яку помилку суперника. Ми сьогодні бачили, як вони прораховують ситуацію, відкриваються, здобувають легкі очки. Дякую команді за самовіддачу, вболівальникам за підтримку, вона нам дуже допомогла. Поки що випадають двоє новачків, адже було мало часу для того, щоб влитися, вони ще не зовсім розуміють концепцію.

Гандикап у три очки нічого не означає, одесити шикарно грають на очах у рідної публіки, яка їх шалено підтримує».
Гравець БК «ДніпроАЗОТ» Геннадій Дзюба:

«Вважаю, ми здобули перемогу за рахунок того, що в останній чверті вдало захистили, пропустили лише 15 очок. Це й стало запорукою успіху. Друга чверть також була показовою в захисті. Першу і третю чверті  ми провалили, пропускали в них понад 20 очок. Під час перерв тренер до нас достукався, ми постаралися захиститися й зробити все, що можливо».