Кривбас поступився у першому матчі бронзової серії Черкаським Мавпам

19:55 | 24 апреля 2016

Кривбас перед матчем з Черкаськими Мавпами за 9 днів провів п'ять виснажливих поєдинків півфінальної серії з Динамо і не знайшов сил взяти гору над суперником на старті протистояння за бронзу.

Відкривши рахунок після кидка Щепкіна, Кривбас вже на початку матчу здійснив спробу відірватися, втім на екваторі чверті Завадський реалізував два з фолом. 6:6. Майже одразу ж Бояркін закинув триочковий. Ближче до завершення чверті кидком з-за дуги лік набраним очкам відкрив Глєбов, якого можна вважати фахівцем по Мавпах - у чотирьох поєдинках регулярного чемпіонату він набрав у матчах з Мавпами 111 очків. Глєбова підтримав вдалим триочковим Ліповцев. Саме він, а не Глєбов, став головною рушійною силою Кривбасу у цьому матчі. До завершення першої чверті господарі зберегли відрив у сім очок. А на початку другої десятихвилинки після кидка Дроб'язка примножили 21:12. Варто було Завадському і Давидюку трохи скоротити відставання, як Липовцев набрав чергові два очки для себе і свого  Кривбаса. Повернув гостей у боротьбу ближче до завершення другої чверті Кобець. У двох атаках він набрав п'ять очок і скоротив відставання Мавп до мінімуму. 24:25. А після того, як Носков реалізував триочковий, мавпи відновили рівновагу 27:27. Але вийти вперед їм знов не вдалося. 31:29 після першої половини.

На початку другої половини Мавпи здійснили вдалу спробу вийти вперед. Спочатку Сізов триочковим зробив перевагу своєї команди +1, а потім Артамонов знов-таки кидком з-за дуги +2, і Носков триочковим довів розрив до +3. Фізична втома Кривбасу після поєдинків з Динамо далася взнаки. У скрутний для господарів лідерські якості проявив Ліповцев. Він знову вивів Кривбас вперед, а потім два з фолом реалізував Глєбов. 44:40. У складі гостей теж був той, хто не підвів у потрібний момент. Це Кобець, який закинув супердальній триочковий і Черкаси знову попереду. Наприкінці чверті Ларрі Хол двоочковим збільшив перевагу Мавп до 5-ти очок. 49:44.

На початку четвертої чверті Глєбов закинув триочковий, але Мавпи відчули кураж. Той самий Хол двоочковим збільшив перевагу черкащан до шести очок, а слідом за ним Кобець - до восьми. На екваторі чверті Тихонов спочатку реалізував два з фолом а потім двічі змазав з лінії штрафних. Натомість Завадський двічі закинув. Час спливав а перевага гостей не танула. Більше того, Кобець за півтори хвилини до кінця матчу реалізував два з фолом і перевага гостей сягнула 9 очок. А у підсумку Черкаські Мавпи виграли 74:64. Вони вперше у сезоні обігрують Кривбас і стають на крок ближчими до бронзових медалей. Наступний матч серії до трьох перемог відбудеться у Кривому Розі вже у понеділок 25 квітня.

Найрезультативнішим у матчі став гравець Черкаських Мавп Олександр Кобець - 25 очок. На рахунку криворізця Дмитра Липовцева 21 набраний пункт.