Динамо перемогло Кривбас у вирішальному матчі та вийшло у фінал

19:55 | 22 апреля 2016

У Кривому Розі відбувся вирішальний п'ятий матч півфінальної серії плей-оф Суперліги Фаворит Спорт, в рамках якого місцевий Кривбас приймав київське Динамо.

Зі старту головного для обох команд поєдинку сезона Кривбас застосував свій фірмовий пресинг. Важко сказати, що активна гра в захисті збентежила гостей, однак Динамо все ж свою порцію втрат допустило, що змусило Володимира Рижова замовити перший тайм-аут в цьому матчі. Однак екстрена хвилина від наставника так і не зуміла розбудити гостей у стартовій десятихвилинці. Динамо явно не вистачало головного організатора атак Артема Сліпенчука, який пропустив вирішальний матч серії. Кривбас нічого надзвичайного в дебюті матчу не показав, проте за рахунок настрою і більш стабільної гри в атаці команда Плеханова заволоділа перевагою.

Другий період кияни почали практично ідеально - точний дальній від Челована і емоційний данк Дроздова вивели столичний клуб вперед. Однак лідери Кривбасу не дозволили супернику розгулятися: дуже своєчасна трьоха від Глєбова і два точних влучання з-за дуги від Забірченко швидко повернули перевагу криворіжцям.

У другій десятихвилинці Динамо зуміло налагодити рух м'яча і в цілому виграти у Кривбаса підбірання за підсумками першої половини зустрічі. Однак ні утримати, ні закріпити свою перевагу підопічні Рижова не зуміли. Кривбас завдяки своїй артилерії, зокрема влучанням Івшина, повернув собі роль лідера перед великою перервою.

Другу половину зустрічі команди почали стартовими п'ятірками, а малюнок гри не змінився. Господарі продовжували невпинно пресингувати суперника, а кияни, в свою чергу, як і раніше активно рухали м'яч в атаці, намагаючись знайти діри в обороні Кривбаса.

Ключовий епізод третього періоду стався на екваторі десятихвилинки. Шикарний відрізок в атаці видав Чигринов, відмінно замінивший в цьому матчі Сліпенчука, а також дуже своєчасно включився в гру Анісімов. Досвідчений бігмен не тільки зацементував фарбу, а й раз по раз розбирався зі своїми опонентами в чужій трисекундній. Все це проходило на тлі повного ступору господарів в атаці, і дозволило Динамо не тільки заволодіти перевагою, а й зробити її двозначною.

Відсоток влучань у Кривбаса після великої перерви помітно впав - не став винятком і заключний період. Криворіжці не тільки перестали влучно кидати з-за дуги, а й мазали в простих ситуаціях. Незважаючи на те, що Рижов не надто активно проводив ротацію складу, до фінального відрізку його підопічні підійшли з більш великим запасом енергії, ніж суперник. В атаці гості розривали захист криворіжців елементарними пік-н-ролами, а вибуховий Фандерберк напару з нестримним у трисекундній Анісімовим вирішили результат півфінального протистояння.

Зробивши вирішальний ривок під завісу третього періоду, в кінцівці вирішального матчу півфінальної серії Динамо шансів Кривбасу не залишило. Київський клуб переміг у Кривому Розі з рахунком 73:59 і вийшов у фінал Суперліги Фаворит Спорт, де зіграє з южненським Хіміком.