Кривбас подолав комплекс незручного суперника у двобої з Хіміком

19:56 | 19 марта 2016

Кривбас подолав комплекс незручного суперника, вперше у сезоні обігравши Хімік 66:65.

Хімік з початку матчу у Кривому Розі без коливань взявся набирати очки. Півчверті минуло з початку матчу, а підопічні Юшкіна вирвалися вперед 11:0. Кидки Глєбова і Бояркіна виявилися безрезультатними, натомість гостям вдавалися кидки з різних дистанцій. Нарешті Липовцев закинув двоочковий і трохи призупинив атакувальний шал гостей. Переповнені трибуни прагнули передати підопічним Валерія Плеханова імпульс розкутості, без якої не вийде грати на рівних з суперником, який є незручним для тебе. Кінцівку чверті Кривбас провів ударно і Щепкін з сиреною про завершення першої чверті міг у швидкому прориві скоротити відставання ще більше, ніж у 7 очок. Втім, м'яч застрягнув між кошиком і щитом Кривбасу.

На початку другої десятихвилинки Глєбов триочковим підтвердив переможні наміри господарів попри усі розмови про незручність суперника. Протягом наступних трьох хвилин Кривбас відіграв п'ять очок і скоротив відставання до 2-х очок. Олег Юшкін був змушений взяти тайм-аут. Але після нього Дмитро Тихонов двома влучними штрафними відновив рівновагу 20:20. Южненцям треба було розпочинати все спочатку. Тихонов запалив на табло чотири двійки у другій чверті після кидка Рябчука 22:22. На екваторі другої чверті Глєбов з лінії штрафних таки вивів господарів вперед, вперше у матчі. 24:22. Кривбас на цьому не зупинився. У швидкому прориві Щепкін, а у наступній атаці триочковим Глєбов довели перевагу господарів до восьми пунктів - 33:25. У першій половині така очкова дистанція збереглася - 35:27 на користь Кривбасу.

Хімік часто використовує свій улюблений прийом - досягає комфортної різниці у рахунку а потім виконує завдання-мінімум - тримає суперника на очковій дистанції. У третій чверті звітного протистояння суперники помінялися місцями. Вже Кривбас прагув тримати южненців на очковій дистанції. І це йому майже вдалося, але Конєв триочковим скоротив відставання до чотирьох очок, а на початку заключної 10-тихвилинки ще раз вдало закинув з-за дуги, і це вже мінус один для гостей. Втім, Глєбов не дав Хіміку розвинути успіх, збільшивши доробок Кривбасу на два пункти. Господарі знайшли у собі сили відірватися знов. За рахунку 59:50 на користь Кривбасу менш ніж за чотири хвилини до кінця матчу Олег Юшкін знову взяв тайм-аут. За дві хвилини до завершення матчу Мальчевський і Глєбов обмінялися триочковими. Потім Сидоров  заробив три з фолом. За хвилину до завершення чверті лідер Хіміка Конєв отримав п'яте персональне зауваження, яке Глєбов відзначив двома влучними штрафними. Одразу ж після цього Рябчук закинув триочковий, скоротивши відставання Хіміка до мінімуму 65:66. За 38 секунд до кінця матчу. За той час, що залишилося зіграти помилився Сідоров, зфолив Мальчевський і Кривбас таки довів матч до переможного завершення - 67:65. Він вперше обіграв Хімік у цьому сезоні і зміцнив лідерство у Суперлізі Фаворит Спорт.