Хімік зіграв перший матч чвертьфіналу Кубка Європи ФІБА

22:25 | 16 марта 2016

Французький Елан Шалон переміг южненський Хімік у першому матчі серії 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА – 115:94.

Господарі без зайвих зволікань почали тиснути на гостей. Відкривши рахунок триочковим Евтімова, Елан Шалон закріпив успіх двома очками Хезелла. Та южненцям швидко вдалося наздогнати французів і навіть вийти вперед. У дебюті зустрічі господарі дозволяли собі досить багато помилятися з реалізацією, а от у гостей з цим проблем не було. Та коли французи налагодили реалізацію рахунок почав впевнено змінюватися на їхню користь. Господарі вдвічі переважали гостей за триочковими (43% – 20%) та втричі менше припускалися втрат (2 – 6).

У другій чверті хід боротьби на майданчику не змінився. Хімік не дозволяв Шалону задіяти його головний козир – швидкість. Під кінець 10-хвилинки южненці змушували французів багато фолити. Фрейзер та Шоу влучними штрафними зрівняли рахунок. А коли господарі в заключній атаці знову забили, лише неточність Бєлікова з лінії штрафних не дозволила командам піти на велику перерву за рівного рахунку.

Третя 10-хвилинка почалася для Хіміка не дуже вдало. Господарі вдало застосували триочкове бомбардування – три поспіль влучно. Ще й пройшла стрімка атака. Олег Юшкін змушений був брати тайм-аут. Заспокоївшись гості збили атакувальний запал господарів. Та все ж южненці стали більше помилятися і програли в підсумку чверть в 9 очок. Перевага господарів перед заключною 10-хвилинкою сягнула 11 очок.

Та переломити хід у заключних хвилинах поєдинку южненці вже не змогли. А коли почала даватися взнаки втома гостей, у господарів усе частіше стали проходити фірмові стрімкі атаки. Перевага французів сягала 18 очок за майже три хвилини до кінця ігрового часу. Відтак Хіміку залишається виправляти становище в наступних матчах.

Другий матч чвертьфіналу суперники зіграють в Южному 23 березня. Нагадаємо, серія триває до двох перемог.