Черкаські Мавпи у матчі з Миколаєвом продовжили серію поразок

20:55 | 10 марта 2016

Черкаські Мавпи у суперництві з Миколаєвом довго запрягали, і, як слід, так і не запрягли. Припустилися п'ятої поразки поспіль (враховуючи програш у фіналі Кубка України Хіміку).

У середині першої чверті Цикалюк данком зафіксував перевагу гостей у рахунку у 4 пункти. Але ближче до завершення чверті господарі після тайм-ауту пожвавішали. Спочатку Кобець три очковим зрівняв рахунок, а невдовзі Ларі Хол створив вже п’ятиочкову перевагу. Миколаїв розумів, що просто не буде, і умови боротьби прийняв. Іванов наприкінці чверті вивів гостей знову вперед 21:22.

На початку другої десятихвилинки Черкаські Мавпи знову здійснили зміну лідера, Давидюк збільшив їхню перевагу, але капітан Корабелів Онуфрієв не дозволив господарям відірватися влучним триочковим кидком. 25:25. Команди по черзі приміряли на себе, образно кажучи, "жовту майку лідера", аж допоки Артамонов двома кидками набрав п'ять очок. Таким чином, Мавпи отримали вже шестиочкову перевагу. А насамкінець першої половини холоднокровність в атаці проявив Давидюк. І це вже +7 для Мавп. Але до перерви Миколаїв зі штрафних ще встиг два очка відіграти: 41:36 на користь господарів.

Поперерві Мавпи намагалися тримати суперника на очковій дистанції, але досягнути двозначної різниці у рахунку не вдавалося. Хоча важливо було виграти з будь-яким рахунком, адже до звітного протистояння Мавпи зазнали чотирьох поразок поспіль, а перед цим мали семиматчеву виграшну серію. Нарешті Тищенко ближче до завершення третьої чверті таки зміг зробити різницю +11 на користь своєї команди. Втім, корабели не здавалися і досить швидко скоротили відставання до 2-х пунктів після триочкового Тонченка. Був шанс і розвинути успіх далі, втім, атака Миколаєва захлинулася, а Кобець у відповідь реалізував триочковий. 56:51.

У заключній чверті Мавпи пробували кілька разів піти у відрив, але щоразу Шостуха повертав синіх у боротьбу. Втім, у вирішальні моменти влучністю серед Мавп вирізнявся Кобець. Яскраві епізоди взяття кошика суперника чередувалися. За три хвилини до завершення матчу Миколаїв скоротив відставання до мінімуму 69:70. Онуфрієв спробував триочковим вивести гостей вперед, але не вийшло. У наступній спробі Шостусі зі штрафного вдалося відновити рівновагу, а трохи згодом після фолу Дивидюка і вивести свою команду вперед 72:70. На останній хвилині Цикалюк блок-шотом зупинив Кобця, а потім виграв підбирання після невдалого кидка Артамонова. Миколаєву вдалося зберегти перевагу до фінальної сирени. Хоча за дві секунди до кінця матчу Кобець закинув двоочковий, який міг зрівняти рахунок, втім суддя Микола Амбросов його не зарахував. Арбітру, як кажуть, видніше.

Черкаські Мавпи продовжили серію поразок до п'яти матчів і закріпилися на четвертому місці. А Миколаїв продовжує боротьбу за 5-й рядок у турнірній таблиці Суперліги Фаворит Спорт, який у плей-оф дасть змогу не зустрічатися з такими монстрами, як Хімік, Кривбас чи Динамо. А з Мавпами Миколаїв, схоже, грати навчився. Двічі він вже обігрував суперника на його майданчику у Черкасах у цьому сезоні.

Найвлучнішим у складі переможців виявився Денис Іванов (16 очок), Черкащанин Олександр Кобець хоч і набрав 20 пунктів (найбільше у господарів). Втім, навряд чи цей факт принесе йому задоволення. Наступна спроба зупинити серію поразок у Мавп буде в Одесі 19 березня, коли вони зіграють з БІПою. Миколаїв 13-го березня у Южному зустрінеться з Хіміком.

Суперліга Фаворит Спорт
10 березня. Черкаси
Черкаські Мавпи – Миколаїв 70:72 (21:22, 20:14, 15:15, 14:21)

Баскетбол 17:50 | 24 марта 2022 БК Говерла запровадив гуманітарний проєкт для юних баскетболістів Баскетбол 09:50 | 24 марта 2022 Артем Пустовий набрав 8 очок в матчі Єврокубку, результативні матчі українців в Чехії та Хорватії Баскетбол 11:20 | 23 марта 2022 Ковляр і Ткаченко допомогли своїм командам здобути чергові перемоги Баскетбол 17:05 | 22 марта 2022 України за кордоном: Аліна Ягупова стала MVP матча Фенербахче, Уро-Ніле показала результативну гру Баскетбол 14:05 | 22 марта 2022 Володимир Герун набрав 19 очок в матчі чемпіонату Турції Баскетбол 13:05 | 22 марта 2022 БК Хмельницький організовує дитячі табори в Литві Баскетбол 10:05 | 22 марта 2022 В"ячеслав Петров буде грати у Франції Баскетбол 19:05 | 21 марта 2022 Аліна Ягупова лідирує в гонці за титул MVP Євроліги Баскетбол 14:50 | 21 марта 2022 В результаті обстрілу в Рубіжному згорів спорткомплекс Баскетбол 12:20 | 21 марта 2022 Повернення Пустового в Барселону та дербі у Латвії