Динамо - Кривбас: неймовірний камбек гостей

19:55 | 26 января 2016

Перший тайм-аут у протистоянні Динамо та Кривбасу відбувся на передостанній хвилині першої чверті за ініціативи наставника гостей Валерія Плєханова. Тоді кияни мінімально вийшли вперед після обміну триочковими Липовцева і Сліпенчука. Втім, кінцівку чверті динамівці провели активніше, а на початку другої десятихвилинки Андерсон довів перевагу своєї команди до восьми очок.

Комфортний відрив господарі зберегли до наступного тайм-ауту, який взяв Рижов. Його опонент Плеханов закликав своїх підопічних пришвидшити темп атак, але вже першу спробу здійснити це нейтралізував легендарний Дроздов. Лідер атак Динамо Фандербурк вперше відзначився на екваторі другої чверті. Його індивідуальні дії залишилися у затінку командної гри, яка динамівцім вдавалася. Після триочкового Дроздова за хвилину до завершення першої половини перевага Динамо сягнула 11 очок. 33:22 після першої половини.

По-перерві динамівці продовжили виконувати здавалося б переможні плани. До швидкого переходу від захисту до атаки додалися індивідуальні якості підопічних Рижова. Так, два триочкових поспіль реалізував Челован. Перед тим, як Глєбов заробив чергові важкі очки для Кривбасу, його відставання від Динамо сягнуло 17 пунктів. Після медіатайм-ауту на екваторі третьої чверті Кривбас трохи скоротив відставання - до мінус десяти і невдовзі Глєбов заробив "два з фолом". Перевага танула і вже Рижов взяв тайм-аут, щоб вплинути на це. Після скорочення переваги до семи очок двічі промахнувся зі штрафного Глєбов, натомість Дроздов діяв влучно. У кінцівці третьої чверті найкращий у складі Динамо Артем Сліпенчук знову збільшив перевагу своєї команди до 12 очок.

Четверта чверть перевернула усе з ніг на голову. На її початку Щепкін відновив інтригу, триочковим і двоочковим заробивши п'ять очок. Таким чином Кривбас наблизився до суперників на відстань двох атак - до п'яти очок. На шостій хвилині четвертої чверті Нікітін скоротив відставання до двох очок. Кривбас не зупинився. Щепкін триочковим зробив відставання мізерним - до одного очка. Враховуючи обмежену ротацію Динамо Кривбас отримав свій шанс. Але наступний триочковий Щепкін не реалізував. Трибуни підтримували господарів, але за двів хвилини Ліповцев виграв підбирання на чужому щиті і вивів Кривбас вперед 56:55. На останній хвилині Дроздов не влучив з гри, втім зрівняв рахунок зі штрафного. За п'ять секунд до завершення зфолив Фандербург. Найдосвідченіший гравець Кривбасу Кондратовець реалізував один штрафний, заробивши таким чином переможне очко. Нікітін не дав здійснити вирішальний кидок Дроздову. Перемога Кривбаса 57:56.

Два місяці Динамо не поступалося у Суперлізі, здобути  дев'яту перемогу поспіль не вдалося. Кривбас утримав другу позицію у турнірній таблиці.