Кривбас прогнозовано став другим чвертьфіналістом Кубка України

19:55 | 13 января 2016

Повторна кубкова зустріч між Кривбасом і київськими UDавами пройшла під диктовку професіоналів. Вже на 40-й секунді матчу підопічні Валерія Плеханова вели у рахунку 5:0. Коли той збільшився до 11:0 Олег Рубан взяв тайм-аут. Цей крок дещо вплинув на хід боротьби. Якості лідера проявив Дмитро Базилевський, який влучав у коких і з гри, і зі штрафних. Кияни мають досвід виступів на найвищому рівні, але поважний вік абсолютної більшості гравців UDавів не давав їм змагатися на рівних з господарями на високих швидкостях. Вже у першій чверті Кривбас перетнув позначку у 30 пунктів. 31:15.

Поважне ставлення до суперника позначилося на діях Кривбасу на старті другої чверті. Рубан двічі вразив кошик криворожан. 4:0. Втім, очковий спурт швидко загасив кидком з-за дуги Глєбов. Його підтримали партнери. Після того, як Кривбас набрав 10 очок поспіль, при цьому зберігши власний кошик недоторканим, Udави знову взяли тайм-аут. Темп матчу дещо знизився, але комбінації обох команд не втрачали видовищності. Коли киянин Брянцев двічі поспіль досяг мети, вже Валерій Плеханов використав право на тайм-аут. Випустивши запасну п’ятірку наставник Кривбасу дав їй можливість розкритися, але лише хвилини за три білим вдалося відзначити появу на паркеті результативним кидком. Та й те зі штрафного. Трохи згодом, а йшла вже остання хвилина першої половини, Кондратовець оформив подвійну перевагу господарів. 53:26 з таким рахунком команди пішли на перерву.

Другу половину матчу Глєбов і Бояркін розпочали результативними кидками, але Блізніченко влучним триочковим дав зрозуміти: ветерани чинитимуть опір, хоч би як не складався для них поєдинок. Наставник Кривбасу продовжував комбінувати п’ятірками. Перша діяла набагато результативніше. Певна втома Udавів позначилася на влучності, жоден з триочкових у третій чверті у їхньому виконанні не досяг мети. А Глєбов і Кондратовець у цьому компоненті діяли чітко. Втім, на початку заключної чверті Блізніченко знову реалізував триочковий, на той момент Кривбас вів вже 82:46. Трибуни скандували: "Сотню!", вимагаючи від господарів подолання гросмейстерської межі у 100 очок. Але гросмейстери зі столиці як могли, відтягували цей момент. І усе ж таки за три хвилини до завершення матчу Дроб’язко двоочковим взяв цю висоту. В Udавів розігрався найкращий за підсумками першого матчу у складі гостей Гречкін. Але і він не міг завадити ще одному досягненню Кривбаса – п’ятдесятиочкової переваги.

У підсумку господарі виграли 113:59. Вони – чверть фіналісти Кубка України і вже найближчої суботи, 16 січня, проведуть вдома перший матч цієї стадії змагань із куди більш грізним БК Запоріжжя.

Найрезультативнішими у цьому матчі стали два Дмитра. У господарів –Глєбов (26 очок), у гостей – Грєчкін (16 очок).