Хлопці Володимира Коваля зіграли зі збірною Іспанії

22:25 | 10 июля 2015

Чоловіча молодіжна збірна України провела четвертий поєдинок на чемпіонаті Європи.

Іспанія U20 – Україна U20 80:72

Україна: Антіпов 21 очко, 6 підбирань, 2 блокшоти, 1 перехоплення, 1 втрата; Дзюба 13 очок, 5 підбирань,1 втрата; Орлов 13 очок, 5 підбирань, 3 втрати; Приймак 10 очок; Бояркін 5 очок, 2 підбирання, 7 передач, 2 перехоплення, 5 втрат; Сидоров 5 очок, 1 підбирання, 3 втрати; Руслов 3 очки, 1 підбирання, 2 передачі, 1 втрата; Кобець 2 очки, 2 підбирання, 1 передача; Теряник 2 підбирання; Балабан 1 підбирання, 1 втрата

Повівши 7:2, іспанці утримували перевагу протягом майже всієї першої чверті. Переламав цей перебіг подій Володимир Орлов – його два поспіль «енд вана» і данк принесли Україні чотири очки переваги – 17:21. Та на жаль, за чотири секунди, що залишалися іспанцям на атаку до сирени, нам прилетіли три очки, відтак на першу перерву пішли за мінімальної переваги збірної України – 20:21. До середини другої десятихвилинки Орлов, Бояркін і Приймак зробили перевагу своєї команди +6 – 22:28. Однак у другій половині другої чверті іспанці зрівняли рахунок і перед великою перервою вийшли вперед – 33:31. Протягом трьох хвилин третьої чверті наші гравці не могли вразити кошик суперників, і іспанці збільшили перевагу – 39:31. Під кінець періоду наші скоротили відставання і на останню перерву пішли за рахунку 53:51. І знову початок чверті був за іспанцями – 9:0 – і відтак і ми вже поступалися 62:51. Антон Дзюба, як і вчора, видав феєричні останні півтори хвилини матчу, закинувши три 3-очкові. Але іспанці теж не хибили, і довели справу до перемоги.

Збірна України завершила перший груповий етап з двома перемогами. Решта збірних нашої групи дограють свої матчі завтра, тоді й стане відомим остаточне розташування команд у групі С.