Календар фіналів ВЮБЛ серед команд юнаків

17:55 | 31 марта 2015

Добігає завершення сезон 2014/2015 Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги. Найближчим часом на юних баскетболістів очікують вирішальні матчі.

Розклад фінальних турів ВЮБЛ серед команд юнаків:

Юнаки 1998 р.н.

17 – 19 квітня, Южне

17 квітня. 1-й ігровий день – чвертьфінальні ігри    

1 пара – група 1 місце 1 – група 2 місце 2                                  – СДЮСШОР-4-98 (Миколаїв)

2 пара – група 1 місце 2 – група 2 місце 1                                  – КДЮСШ-3-98 (Маріуполь)

3 пара – група 1 місце 3 – група 1 місце 6

4 пара – група 1 місце 4 – група 1 місце 5

18 квітня. 2-й ігровий день – півфінальні ігри    

1 гра – переможений 1 пари – переможений 4 пари

2 гра – переможений 2 пари – переможений 3 пари

3 гра – переможець 1 пари – переможець 4 пари

4 гра – переможець 2 пари – переможець 3 пари

19 квітня. 3-й ігровий день – фінальні ігри                 

гра за 7 – 8 місця – переможений 1 гри – переможений 2 гри

гра за 5 – 6 місця – переможець 1 гри – переможець 2 гри

гра за 3 – 4 місця – переможений 3 гри – переможений 4 гри

гра за 1 – 2 місця – переможець 3 гри – переможець 4 гри

Юнаки 1999 р.н.

7 – 9 квітня, Дніпропетровськ

07 квітня. 1-й ігровий день – чвертьфінальні ігри     

1 пара – група А місце 1 – група Б місце 4

СДЮСШОР-5-ДВУФК (Дніпропетровськ) – РІВНЕНЩИНА-ОСДЮШОР (Рівне)

2 пара – група А місце 2 – група Б місце 3

ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ-РАЗЕК (Черкаси) – АВАНГАРД (Київ)

3 пара – група А місце 3 – група Б місце 2

ДЮСШ-12 (Запоріжжя)КСЛІ (Київ)

4 пара – група А місце 4 – група Б місце 1

ДЮСШ-5 (Кривий Ріг) – ХІМІК (Южне)

8 квітня. 2-й ігровий день – півфінальні ігри      

1 гра – переможений 2 пари – переможений 4 пари

2 гра – переможений 1 пари – переможений 3 пари

3 гра – переможець 2 пари – переможець 4 пари

4 гра – переможець 1 пари – переможець 3 пари

9 квітня. 3-й ігровий день – фінальні ігри                  

гра за 7 – 8 місця – переможений 1 гри – переможений 2 гри

гра за 5 – 6 місця – переможець 1 гри – переможець 2 гри

гра за 3 – 4 місця – переможений 3 гри – переможений 4 гри

гра за 1 – 2 місця – переможець 3 гри – переможець 4 гри

Юнаки 2000 р.н.

28-30 квітня, Южне

28 квітня. 1-й ігровий день – чвертьфінальні ігри     

1 пара – група А місце 1 – група Б місце 4

СДЮСШОР ім.Литвака Б.Д.-00 (Одеса) – СДЮШОР-2-00 (Полтава)

2 пара – група А місце 2 – група Б місце 3

           ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ-КДЮСШ-1-00 (Черкаси) – ЗОДЮСШ-00 (Ужгород)

3 пара – група А місце 3 – група Б місце 2

ТЕЙВАЗ – ДЮСШ-12-00 (Боярка) – РІВНЕНЩИНА-00 (Рівне)

4 пара – група А місце 4 – група Б місце 1

СДЮСШОР-5-ДВУФК-00 (Дніпропетровськ) – ХІМІК-00 (Южне)

29 квітня. 2-й ігровий день – півфінальні ігри      

1 гра – переможений 2 пари – переможений 4 пари

2 гра – переможений 1 пари – переможений 3 пари

3 гра – переможець 2 пари – переможець 4 пари

4 гра – переможець 1 пари – переможець 3 пари

30 квітня. 3-й ігровий день – фінальні ігри                  

гра за 7 – 8 місця – переможений 1 гри – переможений 2 гри

гра за 5 – 6 місця – переможець 1 гри – переможець 2 гри

гра за 3 – 4 місця – переможений 3 гри – переможений 4 гри

гра за 1 – 2 місця – переможець 3 гри – переможець 4 гри

Юнаки 2001 р.н.

5 – 7 травня, Дніпропетровськ

Юнаки 2002 р.н.

24 – 26 квітня, Боярка

Юнаки 2003 р.н.

17-19 квітня, Одеса

17 квітня. 1-й ігровий день – чвертьфінальні ігри     

1 пара – група А місце 1 – група Б місце 4

               СДЮСШОР-5-03 (1) (Дніпропетровськ) – НІКОПОЛЬ-03 (Нікополь)

2 пара – група А місце 2 – група Б місце 3

               ХІМІК-03 (Южне) – ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ-03-КДЮСШ-1 (Черкаси)

3 пара – група А місце 3 – група Б місце 2

ТЕЙВАЗ-ДЮСШ-12-03 (Київ) – АВАНГАРД-УКРАЇНА-03 (Київ)

4 пара – група А місце 4 – група Б місце 1

 ІНГУЛЕЦЬ-03 (Кривий Ріг) – СДЮСШОР ім.Литвака Б.Д.-03 (Одеса)

 

18 квітня. 2-й ігровий день – півфінальні ігри      

1 гра – переможений 2 пари – переможений 4 пари

2 гра – переможений 1 пари – переможений 3 пари

3 гра – переможець 2 пари – переможець 4 пари

4 гра – переможець 1 пари – переможець 3 пари

19 квітня. 3-й ігровий день – фінальні ігри                  

гра за 7 – 8 місця – переможений 1 гри – переможений 2 гри

гра за 5 – 6 місця – переможець 1 гри – переможець 2 гри

гра за 3 – 4 місця – переможений 3 гри – переможений 4 гри

гра за 1 – 2 місця – переможець 3 гри – переможець 4 гри



Источник
Баскетбол 09:05 | 11 апреля 2021 Тернопіль проти Миколаєва, Одеса приймає Київ-Баскет: анонс матчів Суперліги Паріматч 11 квітня Баскетбол 07:20 | 11 апреля 2021 Важкі перемоги Київ-Баскета та Хіміка та ще три матчі: хайлайти поєдинків Суперліги Паріматч 9 квітня Баскетбол 23:20 | 10 апреля 2021 Вирішальна перемога Прометея в фіналі жіночої Суперліги: відео топмоментів Баскетбол 20:05 | 10 апреля 2021 Як Прометей став чемпіоном жіночої Суперліги: фотогалерея Баскетбол 18:50 | 10 апреля 2021 У Першій лізі визначилися два півфіналісти Баскетбол 18:50 | 10 апреля 2021 Визначилися найкращі гравчині та MVP жіночої Суперліги в сезоні 2020/2021 Баскетбол 17:05 | 10 апреля 2021 Жіночий Прометей у дебютному сезоні став чемпіоном України: відео коментарів Баскетбол 16:35 | 10 апреля 2021 Вища ліга: онлайн відеотрансляція 10 квітня Баскетбол 16:35 | 10 апреля 2021 ФБУ відсторонила арбітрів чвертьфіналу Кубку Баскетбол 16:05 | 10 апреля 2021 Прометей – чемпіон жіночої Суперліги сезону 2020/2021

Баскетбол
Чемпионат Европы
Группа Д
09 сентября 2013
Группа А
09 сентября 2013
Группа А
08 сентября 2013
Группа Д
08 сентября 2013
Группа Д
07 сентября 2013
Группа А
06 сентября 2013
Группа Д
05 сентября 2013
Группа А
05 сентября 2013
Группа Д
04 сентября 2013
Группа А
04 сентября 2013