Календар фіналів ВЮБЛ серед команд дівчат

11:10 | 31 марта 2015

Добігає завершення сезон 2014/2015 Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги. Найближчим часом на дівчат очікують вирішальні матчі.

Розклад фінальних турів ВЮБЛ серед команд дівчат:

Дівчата 1998 р.н.

Ігри за 1 – 4 місця

29-30 квітня, Київ, Палац спорту

1-й ігровий день – півфінальні ігри

1 гра – СДЮСШОР ім.Литвака (Одеса)– СДЮСШОР-5-ДВУФК-98 (Дніпропетровськ)

2 гра – ХАРКІВСЬКА ОБЛ.-98 (Харків) – ПЕРЕЯСЛАВ-98 (Переяслав-Хмельницький)

2-й ігровий день –  фінальні ігри

гра за 3 – 4 місця – переможений 1 гри – переможений 2 гри

гра за 1 – 2 місця – переможець 1 гри – переможець 2 гри

Ігри за 5 – 8 місця

28-29 квітня, Вінниця або Полтава

1-й ігровий день

1 гра – ПОЛІСЯНОЧКА-98 (Житомир) – СДЮШОР-2-98 (Полтава) місце 3 групи Б – місце 3 групи А

2-й ігровий день

гра за 5 – 6 місця – переможець 1 гри – МСДЮСШОР-98 (Вінниця)

Дівчата 1999 р.н.

Ігри за 1 – 4 місця

21-22 квітня, Дніпропетровськ

1-й ігровий день – півфінальні ігри

1 гра – 1 пара – РІВНЕНЩИНА-99 (Рівне) – СДЮШОР-2-99 (Полтава)

2 гра – 2 пара – СДЮСШОР-5-ДВУФК-99 (Дніпропетровськ) – КСЛІ-99-Філозоф (Київ)

2-й ігровий день –  фінальні ігри

гра за 3 – 4 місця – переможений 1 гри – переможений 2 гри

гра за 1 – 2 місця – переможець 1 гри – переможець 2 гри

Дівчата 2000 р.н.

Ігри за 1 – 4 місця

14-15 квітня, Одеса

1-й ігровий день – півфінальні ігри

1 гра – 1 пара – КСЛІ-00 (Київ) – СДЮСШОР-5-00 (Дніпропетровськ)

2 гра – 2 пара – СДЮСШОР ім.Литвака (Одеса) – РІВНЕНЩИНА-00 (Рівне)

2-й ігровий день –  фінальні ігри

гра за 3 – 4 місця – переможений 1 гри – переможений 2 гри

гра за 1 – 2 місця – переможець 1 гри – переможець 2 гри

Ігри за 5 – 8 місця

Бердянськ, дату буде призначено пізніше

1-й ігровий день

1 гра – 1 пара – СДЮШОР-2-00 (Полтава)– ТІРАС-00 (Білгород-Дністровський)

2 гра – 2 пара – ДЮСШ-2000 (Бердянськ)– ДЮСШ-1-00 (Хмельницький)

2-й ігровий день

гра за 7 – 8 місця – переможений 1 гри – переможений 2 гри

гра за 5 – 6 місця – переможець 1 гри – переможець 2 гри

Дівчата 2001 р.н.

Ігри за 1 – 4 місця

25-26 квітня, Дніпропетровськ

1-й ігровий день – півфінальні ігри

1 гра – 1 пара – РІВНЕНЩИНА-01 (Рівне) – ПЕРЕЯСЛАВ-01 (Переяслав-Хмельницький)

2 гра – 2 пара – СДЮСШОР-5-ДВУФК-01 (Дніпропетровськ)– ДЮСШ-1-СПАРТАК-01 (Чернівці)

2-й ігровий день –  фінальні ігри

гра за 3 – 4 місця – переможений 1 гри – переможений 2 гри

гра за 1 – 2 місця – переможець 1 гри – переможець 2 гри

Ігри за 5 – 8 місця

24-25 квітня, Київ

1-й ігровий день

1 гра – 1 пара – ІВ-ФРАНКІВСЬКА ОБЛ. (Івано-Франківськ) – МСДЮСШОР-01 (Вінниця)

2 гра – 2 пара – КДЮСШ-ЧЕМПІОН-01 (Київ) – КОБРИ-01 (Мамаївці, Чернівецька обл.)

2-й ігровий день

гра за 7 – 8 місця – переможений 1 гри – переможений 2 гри

гра за 5 – 6 місця – переможець 1 гри – переможець 2 гри

Дівчата 2002 р.н.

Ігри за 1 – 4 місця

8-9 квітня, Рівне

1-й ігровий день – півфінальні ігри

1 гра – 1 пара – РІВНЕНЩИНА-02 (Рівне) – ДЮСШ-2002 (Бердянськ)

2 гра – 2 пара – СДЮСШОР-5-02 (Дніпропетровськ) – НОВОВОЛИНСЬК-02

2-й ігровий день –  фінальні ігри

гра за 3 – 4 місця – переможений 1 гри – переможений 2 гри

гра за 1 – 2 місця – переможець 1 гри – переможець 2 гри

Ігри за 5 – 8 місця

9-10 квітня, Переяслав-Хмельницький

1-й ігровий день

1 гра – 1 пара – ПЕРЕЯСЛАВ-02 (Переяслав-Хмельницький) – СДЮШОР-4-02 (Миколаїв)

2-й ігровий день

гра за 5 – 6 місця – переможець 1 гри – СДЮСШОР ім.Литвака (Одеса)

Дівчата 2003 р.н.

Ігри за 1 – 4 місця

15-16 квітня, Київ

1-й ігровий день – півфінальні ігри

1 гра – 1 пара – РІВНЕНЩИНА-03 (Рівне) – ДЮСШ-3-№1-03 (Київ)

2 гра – 2 пара – ОДЮСШ-03 (Запоріжжя) – ПОЛТАВЩИНА-03 (Полтава+Миргород)

2-й ігровий день –  фінальні ігри

гра за 3 – 4 місця – переможений 1 гри – переможений 2 гри

гра за 1 – 2 місця – переможець 1 гри – переможець 2 гри

Ігри за 5 – 8 місця

17-18 квітня, Житомир

1-й ігровий день

1 гра – 1 пара – STAR DREAMS-03 (Ів-Франківська обл.) – ЮНІСТЬ-03 (Житомир)

2 гра – 2 пара – ДЮСШ-2003 (Бердянськ) – КДЮСШ-13-03 (Харків)

2-й ігровий день

гра за 7 – 8 місця – переможений 1 гри – переможений 2 гри

гра за 5 – 6 місця – переможець 1 гри – переможець 2 гри

Ігри за 9 – 11 місця

Дати і місце проведення буде призначено пізніше

1-й ігровий день

1 гра – 1 пара – БАСКЕТ-БАР-03 (Бар) – ДЮСШ-3-№2-03 (Київ)

2-й ігровий день

гра за 9 – 10 місця – переможець 1 гри – СДЮСШОР-5-03 (Дніпропетровськ)

 



Источник
Баскетбол 09:05 | 11 апреля 2021 Тернопіль проти Миколаєва, Одеса приймає Київ-Баскет: анонс матчів Суперліги Паріматч 11 квітня Баскетбол 07:20 | 11 апреля 2021 Важкі перемоги Київ-Баскета та Хіміка та ще три матчі: хайлайти поєдинків Суперліги Паріматч 9 квітня Баскетбол 23:20 | 10 апреля 2021 Вирішальна перемога Прометея в фіналі жіночої Суперліги: відео топмоментів Баскетбол 20:05 | 10 апреля 2021 Як Прометей став чемпіоном жіночої Суперліги: фотогалерея Баскетбол 18:50 | 10 апреля 2021 У Першій лізі визначилися два півфіналісти Баскетбол 18:50 | 10 апреля 2021 Визначилися найкращі гравчині та MVP жіночої Суперліги в сезоні 2020/2021 Баскетбол 17:05 | 10 апреля 2021 Жіночий Прометей у дебютному сезоні став чемпіоном України: відео коментарів Баскетбол 16:35 | 10 апреля 2021 Вища ліга: онлайн відеотрансляція 10 квітня Баскетбол 16:35 | 10 апреля 2021 ФБУ відсторонила арбітрів чвертьфіналу Кубку Баскетбол 16:05 | 10 апреля 2021 Прометей – чемпіон жіночої Суперліги сезону 2020/2021

Баскетбол
Чемпионат Европы
Группа Д
09 сентября 2013
Группа А
09 сентября 2013
Группа А
08 сентября 2013
Группа Д
08 сентября 2013
Группа Д
07 сентября 2013
Группа А
06 сентября 2013
Группа Д
05 сентября 2013
Группа А
05 сентября 2013
Группа Д
04 сентября 2013
Группа А
04 сентября 2013