Відбувся Фінал чотирьох Кубка Одеської баскетбольної ліги ВІДЕО

13:41 | 20 марта 2015
Кубок Одеської баскетбольної ліги виділяється поміж інших турнірів ОБЛ тим, що у ньому можуть брати участь команди з різних ліг.

Кубок Одеської баскетбольної ліги виділяється поміж інших турнірів ОБЛ тим, що у ньому можуть брати участь команди з різних ліг. Втім, до фіналу чотирьох пробилися лише представники найсильнішої – Суперліги. Усі матчі першого квартету відбулися у спорткомплексі Одеського національного морського університету. У півфіналах «Олд Скул» переміг «Домоград» з рахунком 100 на 85, а БК «Одеса-2»   у впертій боротьбі здолав «Харчовика» – 87:84. Таким чином, у матчі за 3-тє місце 19-го березня зустрілися «Харчовик» та «Домоград». На початку гри «Харчовики» забезпечили собі комфортну перевагу у 10 очок з гаком, та спокійно контролювали хід гри майже до самого її кінця, але на останніх хвилинах «Домоград» спромігся на «камбек». І от – кульмінація подій:  за 2 хвилини до кінця 4-ї чверті «Домоград» вийшов уперед 86:85. Тут вже «Харчовик» зібрав останні сили, та зрівняв рахунок. За кілька секунд до сирени нічия 88:88. Усе вирішив влучний кидок Сергія Штерби, який приніс «Харчовику» перемогу з рахунком 90:88, та бронзові медалі Кубку. Кращим снайпером гри виявився представник «Домограду» Сергій Коваль, який набрав 37 очок. У складі переможців 23 бали заробив Дмитро Коломийченко.

У головному фіналі Кубку ОБЛ зустрілися БК «Одеса-2» та «Олд Скул». Зауважимо, що «стара школа» наразі очолює турнірну таблицю Суперліги, а друга «Одеса» йде 4-ю. Але у кубкових двобоях усі минулі надбання відходять на другий план – усе вирішується тільки тут і зараз. Підопічні Богдана Карєбіна одразу захопили ініціативу та виграли першу чверть цілком впевнено 29:15. У третій чверті перевага «одеситів» наблизилась до 20-ти очок, але тут   «школярі» нарешті схаменулись, та зробили спробу врятувати гру. У середині четвертої чверті різниця скоротилася до 5-ти очок на користь «Одеси» 73:68, але на більше «Стара Школа» вже не спромоглася. До кінця гри відрив знову збільшився, «Одеса» виграла з рахунком 91:79, та виборола Кубок ОБЛ. Найрезультативнішими у своїх командах стали Євген Ткаченко з «Одеси» – 27 очок, та Костянтин Вєрник з «Олд Скул» -19 очок.На церемонії нагородження призом за третє місце була відзначена команда «Харчовик», срібло турніру дісталось «OldSchool», а володарем Кубку ОБЛ 2015-го року стала друга команда БК «Одеса». Кращим гравцем фіналу чотирьох було визнано Сергія Коваля з команди «Домоград».