Легкая атлетика

Легкая атлетика - один из древнейших видов спорта. Бег, метания, прыжки и многоборье связывают современных атлетов с античными Олимпийскими играми.

Українці виграють два олімпійські «золота» в День незалежності

18:55 | 24 августа 2014
Юлія Левченко й Гліб Піскунов додали до «срібла» Джойс Коби дві золоті медалі юнацьких Олімпійських ігор. Нагороди наші атлети виграли в День незалежності України.

Джойс Коба – срібний призер юнацьких Олімпійських ігор

11:55 | 24 августа 2014
Джойс Коба зробила подарунок Україні до Дня незалежності, 24 серпня вигравши срібну медаль юнацьких Олімпійських ігор з бігу на 200 метрів.

Юнацькі Олімпійські ігри. Українські легкоатлети виграли повний комплект медалей

18:25 | 23 августа 2014

У перший день легкоатлетичних фіналів на юнацьких Олімпійських іграх українці виграли повний комплект медалей.

Єлизавета Бабій виграла «золото» юнацьких Олімпійських ігор

15:40 | 23 августа 2014
Юнацькі Олімпійські ігри подарували Україні першу чемпіонку-2014 з легкої атлетики.

Ще три українці пробилися до фіналів А на юнацьких Олімпійських іграх

18:25 | 22 августа 2014
Черговий день на юнацьких Олімпійських іграх приніс Україні чергові успіхи наших легкоатлетів у кваліфікаціях.

Ольга Земляк: «На естафету налаштовуюся краще, ніж на індивідуальні змагання»

11:10 | 22 августа 2014
24-річна бігунка Ольга Земляк з Рівного здобула дві срібні нагороди на чемпіонаті Європи з легкої атлетики. Турнір минулого тижня проходив у швейцарському Цюриху. У фіналі індивідуального забігу на 400 м українка поступилася італійці Лібанії Гренот. Ще одне «срібло» здобула в естафеті 4х400 м.