Легкая атлетика

Легкая атлетика - один из древнейших видов спорта. Бег, метания, прыжки и многоборье связывают современных атлетов с античными Олимпийскими играми.

Головне – фінішували!

12:40 | 23 ноября 2014

Вчора в катарській Досі завершився чемпіонат світу з ультрамарафону – бігу на 100 км, в якому брали участь і троє українців. І хоча офіційні результати поки не оголошено, відомо головне – всі троє наших атлетів фінішували.

Найкращі з тих, що не бігають

12:25 | 22 ноября 2014

Вчора пізно ввечері в Монако завершилось головне легкоатлетичне шоу року - World Athletics Gala 2014 під час якого було зокрема оголошено і імена найкращих спортсменів року.

День народження святкує Наталія Тобіас!

12:10 | 22 ноября 2014

Сьогодні, 22 листопада, день народження святкує бронзовий призер Олімпіади-2008 в Пекіні з бігу на 1500 м Наталія Тобіас!

Рено Лавілен’ї про мотивацію, рекорд і Донецьк

09:40 | 21 ноября 2014

Цей 28-річний француз встановив в 2014-му не одне досягнення. Так, ще в лютому він побив рекорд Сергія Бубки, що тримався довгий 21 рік. А ще Рено Лавілен’ї став чемпіоном Європи – вже втретє! А ще – він виграв 21 турнір з 22-х, в яких брав участь. А ще… Ще можна довго продовжувати, але краще надамо слово самому номінанту на звання кращого легкоатлета світу 2014 року.

Коли і друге місце – найкращий результат

15:55 | 19 ноября 2014

Ми згадували про те, що відразу троє українців претендували на звання найкращого легкоатлета жовтня в Європі. На жаль ніхто з них не виграв, але киянин Сергій Будза все ж обійшов співвітчизників Ігора Гелетія та Андрія Гречковського і посів високе друге місце!

Іван Гешко: «В «Заросляку» почуваюсь як вдома»

15:10 | 19 ноября 2014

На навчально-тренувальний збір в Івано-Франківську область вирушили переважно атлети, що спеціалізуються в бігу на середні та довгі дистанції – бо ж умови на спортивній базі «Заросляк» відповідають їхнім вимогам. Про це розповів чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м у приміщенні Іван Гешко:

Офіційний сайт чемпіонату світу-2015 вже працює!

13:40 | 19 ноября 2014

Стало відомо, що місцевий оргкомітет чемпіонату світу, який пройде з 22 по 30 серпня наступного року в Пекіні, презентував новостворений сайт події.