Відкриття спортивного залу з греко-римської боротьби

22:35 | 15 октября 2021
3 жовтня, в день святкування 650-річчя м.

3 жовтня, в день святкування 650-річчя м.Болехова та 30-річчя Дитячо-юнацької спортивної школи, відбулася грандіозна подія – урочисте відкриття спортивного залу з греко-римської боротьби.

Уже більше року спортивний зал відкритий для тренувань, тут організовують різноманітні змагання, але урочистого відкриття не було, його вирішили приурочити саме цим поважним датам.

Приміщення нового спортивного залу – це колишні шкільні класи з трудового навчання, які вже тривалий час не використовувалися за призначенням. А сьогодні – це сучасний спортивний зал, у якому для майбутніх чемпіонів облаштували роздягальню, санвузол та душову кабіну, придбали новітні спортивні мати для боротьби. І все це вдалося втілити в життя завдяки злагодженій роботі і меценатів, і батьків, і тренерів, і місцевої влади, і адміністрації Болехівського ліцею №1 «Академічний», і просто небайдужих, активних мешканців нашого міста. Кожен з них доклав чимало зусиль для відновлення приміщення, кожен вніс свою частку. Хтось підкинув гарну ідею, хтось допоміг матеріально, а хтось і фізично.

На відкриття спортивного залу завітав міський голова Іван Яцинин, керуючий справами міськвиконкому Іван Івашків та начальник управління освіти міськвиконкому Богдан Мельник. Іван Васильович подякував всім, хто доклав чимало зусиль до реконструкції даного приміщення та побажав вихованцям греко-римської боротьби великих успіхів у спорті та нових перемог. За сприяння та всебічну підтримку в розвитку популяризації греко-римської боротьби на Болехівщині міському голові вручили подяку Федерації з греко-римської боротьби в Івано-Франківській області. 

У режимі відеозвернення до присутніх звернувся олімпійський чемпіон, депутат Верховної ради України Жан Беленюк, який всіляко сприяв та всебічно підтримував розвиток греко-римської боротьби на Болехівщині. 

Відслужили молитву та освятили спортивний зал настоятель храму св. Параскеви УГКЦ отець Степан Витвицький, настоятель храму св. Жінок Мироносиць ПЦУ отець Іван Петрів та отець Іван Мирутенко. 

Грамотами та подяками за фінансову підтримку та допомогу будівельними матеріалами були відзначені спонсори, батьки та тренери. Але найбільше похвали звучало на адресу тренерів з греко-римської боротьби Рошка Володимира Володимировича, Кулака Руслана Сергійовича, Коновальчука Петра Мирославовича, Кашуби Дмитра Юрійовича. Саме вони поставили собі за мету зробити все можливе, аби створити для своїх вихованців кращі умови для занять. Адже для досягнення високих успіхів, найперше борці повинні мати достойні умови для підготовки. І цей новий спортивний зал - це велика перемога для наших дітей і їхнього майбутнього.  

Тож бажаємо нашим дітям отримувати максимум задоволення від занять спортом і звичайно перемог не тільки в спорті, але і у житті.

Джерело: https://bolekhiv-rada.gov.ua/news/main/6858-vidkrittja-sportivnogo-zalu-z-greko-rimskoyi-borotbi.html

Источник
Борьба греко-римская 22:50 | 29 ноября 2021 Турнір з греко-римської боротьби серед ветеранів пам"яті ЗТУ Ю.Т. Містулова Борьба греко-римская 13:05 | 29 ноября 2021 Запрошення на семінар з фізичної реабілітації спортсменів Борьба греко-римская 21:50 | 27 ноября 2021 Онлайн семінар: «Олімпійський спорт і культура». Борьба греко-римская 21:35 | 26 ноября 2021 XXI Всеукраїнський юнацький турнір пам"яті В.Д. Дем"яного Борьба греко-римская 09:50 | 26 ноября 2021 Обрано тренерів чоловічої збірної Борьба греко-римская 21:20 | 25 ноября 2021 Відкритий обласний турнір "Святого Миколая" Борьба греко-римская 22:50 | 24 ноября 2021 "Vinnytsia Open - 2021": як це було Борьба греко-римская 21:50 | 23 ноября 2021 Рейтинг кращих борців 2021 Борьба греко-римская 22:05 | 22 ноября 2021 Результати турніру В. Ставського 2021 Борьба греко-римская 21:20 | 22 ноября 2021 Результати Кубку України U21