Всі учасники Чемпіонату Світу 2021

17:20 | 27 сентября 2021
United World Wrestling опублікував список учасників Чемпіонат світу з греко-римської боротьби серед дорослих.

United World Wrestling опублікував список учасників Чемпіонат світу з греко-римської боротьби серед дорослих. Ці списки надійшли від національних федерацій і можуть бути змінені за 3 дні до початку змагань.
Усього у Світовій першості мають намір взяти участь 8 медалістів Олімпійських Ігор в Токіо:
60 кг - Сергій ЕМЕЛІН (Росія) - бронза Олімпійських ігор
63 кг - Луїс Альберто ОРТА САНЧЕЗ (Куба) - олімпійське золото
67 кг - Мохаммадреза Абдолхамід ГЕРЕЙ (Іран) - олімпійське золото
82 кг - Рафіг ГУСЕЙНОВ (Азербайджан) - олімпійська бронза
87 кг - Зурабі ДАТУНАШВІЛІ (Сербія) - олімпійська бронза
97 кг - Муса ЄВЛОЄВ (Росія) - олімпійське золото
130 кг - Якобі КАДЖАЯ (Грузія) - олімпійське срібло
130 кг - Сергій СЕМЕНОВ (Росія) - олімпійська бронза
Всі учасники Чемпіонату Світу з греко-римської боротьби 2021
55 kg
Norayr HAKHOYAN (ARM)
Eldaniz AZIZLI (AZE)
Marat GARIPOV (BRA)
Nugzari TSURTSUMIA (GEO)
Fabian Bernhard SCHMITT (GER)
Sandeep SANDEEP (IND)
Sajjad Javid ABBASPOURRAGANI (IRI)
Ken MATSUI (JPN)
Khorlan ZHAKANSHA (KAZ)
Nurmukhammet ABDULLAEV (KGZ)
Hyeokjin JEON (KOR)
Snorre Harsem LUND (NOR)
Emin Narimanovitch SEFERSHAEV (RUS)
Ekrem OZTURK (TUR)
Koriun SAHRADIAN (UKR)
Max Emiliano NOWRY (USA)
William Dennis SULLIVAN IV (USA)
Jasurbek ORTIKBOEV (UZB)
60 kg
Gevorg GHARIBYAN (ARM)
Murad MAMMADOV (AZE)
Maksim KAZHARSKI (BLR)
Edmond Armen NAZARYAN (BUL)
Ivan LIZATOVIC (CRO)
Helary MAEGISALU (EST)
Irakli DZIMISTARISHVILI (GEO)
Krisztian KECSKEMETI (HUN)
Gyanender GYANENDER (IND)
Mehrdad Abdmohammad MARDANI (IRI)
Ayata SUZUKI (JPN)
Aidos SULTANGALI (KAZ)
Zholaman SHARSHENBEKOV (KGZ)
Jinwoong JUNG (KOR)
Justas PETRAVICIUS (LTU)
Victor CIOBANU (MDA)
Michal Jacek TRACZ (POL)
Razvan ARNAUT (ROU)
Sergey EMELIN (RUS)
Kerem KAMAL (TUR)
Viktor PETRYK (UKR)
Nicholas Pierce BOUZAKIS (USA)
Ildar HAFIZOV (USA)
Islomjon BAKHRAMOV (UZB)
63 kg
Hrachya POGHOSYAN (ARM)
Taleh MAMMADOV (AZE)
Luis Alberto ORTA SANCHEZ (CUB)
Leri ABULADZE (GEO)
Christopher Josef KRAEMER (GER)
Erik TORBA (HUN)
Neeraj NEERAJ (IND)
Meysam Karamali DALKHANI (IRI)
Kensuke SHIMIZU (JPN)
Sultan ASSETULY (KAZ)
Kaly SULAIMANOV (KGZ)
Hanjae CHUNG (KOR)
Aleksandrs JURKJANS (LAT)
Stig Andre BERGE (NOR)
Artor Zaitsev HAGERUP (NOR)
Mihai Radu MIHUT (ROU)
Ibragim LABAZANOV (RUS)
Perica DIMITRIJEVIC (SRB)
Ardit FAZLJIJA (SWE)
Abdurrahman ALTAN (TUR)
Oleksandr HRUSHYN (UKR)
Randon Drew MIRANDA (USA)
67 kg
Slavik GALSTYAN (ARM)
Islambek DADOV (AZE)
Aliaksandr LIAVONCHYK (BLR)
Julian Stiven HORTA ACEVEDO (COL)
Ott SAAR (EST)
Elmer Joakim MATTILA (FIN)
Mamadassa SYLLA (FRA)
Ramaz ZOIDZE (GEO)
Witalis LAZOVSKI (GER)
Krisztian Istvan VANCZA (HUN)
Gaurav DUHOON (IND)
Mohammadreza Abdolhamid GERAEI (IRI)
Zaur KABALOEV (ITA)
Tsuchika SHIMOYAMADA (JPN)
Almat KEBISPAYEV (KAZ)
Amantur ISMAILOV (KGZ)
Hansu RYU (KOR)
Diego Alberto MARTINEZ DE LEIJA (MEX)
Morten THORESEN (NOR)
Mateusz Lucjan BERNATEK (POL)
Pedro Miguel DE MATOS OLIVEIRA DE MORAIS CA (POR)
Nazir Rachidovitch ABDULLAEV (RUS)
Sebastian NAD (SRB)
Andreas VETSCH (SUI)
Murat FIRAT (TUR)
Oleksii MASYK (UKR)
Ryan Robert MANGO (USA)
Alejandro SANCHO (USA)
Makhmud BAKHSHILLOEV (UZB)
72 kg
Malkhas AMOYAN (ARM)
Christoph BURGER (AUT)
Ulvu GANIZADE (AZE)
Anton KORABAU (BLR)
Deyvid Tihomirov DIMITROV (BUL)
Jair Alexis CUERO MUNOZ (COL)
Mikko Petteri PELTOKANGAS (FIN)
Ibrahim Mahmoud Hamed Hassan GHANEM (FRA)
Shmagi BOLKVADZE (GEO)
Maximilian Andreas SCHWABE (GER)
Robert Attila FRITSCH (HUN)
Vikas VIKAS (IND)
Mohammad Reza Hojatollah MOKHTARI (IRI)
Tomohiro INOUE (JPN)
Kaharman KISSYMETOV (KAZ)
Ruslan TSAREV (KGZ)
Jiyul LEE (KOR)
Kristupas SLEIVA (LTU)
Valentin PETIC (MDA)
Juan Sebastian AAK (NOR)
Haavard JOERGENSEN (NOR)
Roman PACURKOWSKI (POL)
Chingiz LABAZANOV (RUS)
Aleksa ERSKI (SRB)
Leos DRMOLA (SVK)
Selcuk CAN (TUR)
Maksym YEVTUSHENKO (UKR)
Jamel Rasheed JOHNSON (USA)
Aram VARDANYAN (UZB)
77 kg
Boris FRROKAJ (ALB)
Sanan SULEYMANOV (AZE)
Pavel LIAKH (BLR)
Joilson DE BRITO RAMOS JUNIOR (BRA)
Aik MNATSAKANIAN (BUL)
Antonio KAMENJASEVIC (CRO)
Yosvanys PENA FLORES (CUB)
Jakub BIELESZ (CZE)
Oliver Marco KRUEGER (DEN)
Matias Olavi Iisakki LIPASTI (FIN)
Evrik NIKOGHOSYAN (FRA)
Gela BOLKVADZE (GEO)
Roland SCHWARZ (GER)
Georgios PREVOLARAKIS (GRE)
Tamas LEVAI (HUN)
Sajan SAJAN (IND)
Mohammadali Abdolhamid GERAEI (IRI)
Kodai SAKURABA (JPN)
Tamerlan SHADUKAYEV (KAZ)
Kairatbek TUGOLBAEV (KGZ)
Yeonghun NOH (KOR)
Paulius GALKINAS (LTU)
Alexandrin GUTU (MDA)
Emmanuel Alexis BENITEZ CASTRO (MEX)
Per Anders KURE (NOR)
Rabie K. A. KHALIL (PLE)
Gevorg SAHAKYAN (POL)
Bakhit Sharif K BADR (QAT)
Abuiazid MANTSIGOV (RUS)
Viktor NEMES (SRB)
Bogdan KOURINNOI (SWE)
Daler REZA ZADE (TJK)
Yunus Emre BASAR (TUR)
Dmytro PYSHKOV (UKR)
Jesse Alexander PORTER (USA)
Peyton Burke WALSH (USA)
82 kg
Gegham TORGOMYAN (ARM)
Rohan Peter KALISCH (AUS)
Rafig HUSEYNOV (AZE)
Radzik KULIYEU (BLR)
Tarek Mohamed ABDELSLAM SHEBLE MOHAMED (BUL)
Bozo STARCEVIC (CRO)
Oldrich VARGA (CZE)
Ranet KALJOLA (EST)
Aivengo RIKADZE (GEO)
Hannes WAGNER (GER)
Laszlo SZABO (HUN)
Singh HARPREET (IND)
Pejman Soltanmorad POSHTAM (IRI)
Igor PETRISHIN (ISR)
Satoki MUKAI (JPN)
Maxat YEREZHEPOV (KAZ)
Kalidin ASYKEEV (KGZ)
Byeongcheol SHIN (KOR)
Venecious JUAH (LBR)
Daniel CATARAGA (MDA)
Exauce MUKUBU (NOR)
Adlan AKIEV (RUS)
Branko KOVACEVIC (SRB)
Alex Michel BJURBERG KESSIDIS (SWE)
Burhan AKBUDAK (TUR)
Dmytro GARDUBEI (UKR)
Benjamin Errol PROVISOR (USA)
Jalgasbay BERDIMURATOV (UZB)
87 kg
Artur SHAHINYAN (ARM)
Michael WAGNER (AUT)
Islam ABBASOV (AZE)
Kiryl MASKEVICH (BLR)
Yoan Danielov DIMITROV (BUL)
Vjekoslav LUBURIC (CRO)
Daniel GREGORICH HECHAVARRIA (CUB)
Petr NOVAK (CZE)
Turpan Ali Alvievich BISULTANOV (DEN)
Raido LIITMAEE (EST)
Lasha GOBADZE (GEO)
Pascal EISELE (GER)
Ariel Andres ALFONSO RODRIGUEZ (HON)
David LOSONCZI (HUN)
Erik SZILVASSY (HUN)
Istvan TAKACS (HUN)
Kumar SUNIL (IND)
Ramin Soltanmorad TAHERISARTANG (IRI)
Takahiro TSURUDA (JPN)
Nursultan TURSYNOV (KAZ)
Azat SALIDINOV (KGZ)
Seunghwan LEE (KOR)
Julius MATUZEVICIUS (LTU)
Mihail BRADU (MDA)
Daniel VICENTE GOMEZ (MEX)
Ruben Elias BEEN (NOR)
Magnus GROENVIK (NOR)
Arkadiusz Marcin KULYNYCZ (POL)
Nicu Samuel OJOG (ROU)
Davit CHAKVETADZE (RUS)
Zurabi DATUNASHVILI (SRB)
Kristoffer Zakarias BERG (SWE)
Dogan GOKTAS (TUR)
Semen NOVIKOV (UKR)
John Walter STEFANOWICZ JR (USA)
97 kg
Murat LOKIAYEV (AZE)
Mikalai STADUB (BLR)
Kiril Milenov MILOV (BUL)
Ioannis NARLIDIS (CAN)
Gabriel Alejandro ROSILLO KINDELAN (CUB)
Artur OMAROV (CZE)
Mathias BAK (DEN)
Melonin NOUMONVI (FRA)
Giorgi MELIA (GEO)
Peter OEHLER (GER)
Kevin MEJIA CASTILLO (HON)
Alex Gergo SZOKE (HUN)
Ravi RAVI (IND)
Nikoloz KAKHELASHVILI (ITA)
Yuta NARA (JPN)
Yerulan ISKAKOV (KAZ)
Beksultan Makhamadzhanovich MAKHMUDOV (KGZ)
Jewoo PARK (KOR)
Vilius LAURINAITIS (LTU)
Felix BALDAUF (NOR)
Marcus WORREN (NOR)
Gerard Cyprian KURNICZAK (POL)
Musa EVLOEV (RUS)
Mihail KAJAIA (SRB)
Pontus Johan LUND (SWE)
Ibrahim TIGCI (TUR)
Yevhenii SAVETA (UKR)
Braxton James AMOS (USA)
Tracy Gangelo HANCOCK (USA)
Rustam ASSAKALOV (UZB)
130 kg
David OVASAPYAN (ARM)
Beka KANDELAKI (AZE)
Radoslav Plamenov GEORGIEV (BUL)
Yasmani ACOSTA FERNANDEZ (CHI)
Marko KOSCEVIC (CRO)
Oscar PINO HINDS (CUB)
Konsta Johannes MAEENPAEAE (FIN)
Iakobi KAJAIA (GEO)
Jello KRAHMER (GER)
Naveen NAVEEN (IND)
Amin Mohammadzaman MIRZAZADEH (IRI)
Arata SONODA (JPN)
Alimkhan SYZDYKOV (KAZ)
Roman KIM (KGZ)
Seungchan LEE (KOR)
Mantas KNYSTAUTAS (LTU)
Oskar MARVIK (NOR)
Nikola MILATOVIC (NOR)
Rafal Andrzej KRAJEWSKI (POL)
Alin ALEXUC CIURARIU (ROU)
Sergei SEMENOV (RUS)
Riza KAYAALP (TUR)
Mykola KUCHMII (UKR)
Cohlton Michael SCHULTZ (USA)
Muminjon ABDULLAEV (UZB)

Источник
Борьба греко-римская 03:05 | 17 октября 2021 BOLEKHIV OPEN-2021 зібрав 320 юних борців з усієї України Борьба греко-римская 21:20 | 16 октября 2021 Кубок Енергоатома U12: розклад, пряма трансляція Борьба греко-римская 22:35 | 15 октября 2021 Відкриття спортивного залу з греко-римської боротьби Борьба греко-римская 22:35 | 15 октября 2021 6 помилок батьків, які можуть відбити у дитини бажання займатися спортом Борьба греко-римская 21:35 | 14 октября 2021 Чемпіонат Світу серед ветеранів 2021 Борьба греко-римская 12:20 | 14 октября 2021 ТРАДИЦІЙНА БОРОТЬБА ОСМАНСЬКОЇ ІМПЕРІЇ Борьба греко-римская 13:35 | 12 октября 2021 Результати Кубку Довбуша 2021 Борьба греко-римская 13:05 | 11 октября 2021 Ленур Теміров завоював бронзу Чемпіонату Світу 2021! Відео всіх поєдинків Борьба греко-римская 13:05 | 11 октября 2021 Результати Чемпіонату Світу (GR 63, 67, 87 кг) Борьба греко-римская 22:05 | 09 октября 2021 Результати Чемпіонату Світу (GR 60, 97, 130 кг)