Parimatch Foundation провів в Луцьку інклюзивне тренування для дітей

07:35 | 20 февраля 2021
19 лютого у Луцьку в спорткомплексі Волинського національного університету імені Лесі Українки Parimatch Foundation провів інклюзивне тренування з футболу для дітей.

19 лютого у Луцьку в спорткомплексі Волинського національного університету імені Лесі Українки Parimatch Foundation провів інклюзивне тренування з футболу для дітей. Цей захід відбувся в рамках Всеукраїнської комплексної програми фонду “Так, я можу”. Ця програма спрямована на те, щоб заохочувати дітей займатися спортом та створювати для цього всі необхідні умови, щоб спорт був однаково доступним для всіх.

Під час тренування пройшла спортивна естафета для дітей, а також футбольний майстер-клас від екс-гравця збірної України та володаря Кубка УЄФА Артема Федецького. На завершенні заходу гостей чекало бульбашкове шоу, а після тренування дітям були вручені подарунки.

Заняття спортом та фізичною культурою для дітей з інвалідністю — це не лише підтримка їхнього здоров’я й реабілітації. Дуже часто це основна можливість соціалізації та реалізації талантів дитини у колективі. Це те, що робить життя дітей кращим і дарує яскраві позитивні емоції.

Організаторами тренування разом із Parimatch Foundation виступили ГО “Батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку” та Волинський національний університет імені Л. Українки. Гостями заходу стали Луцька міська рада, Департамент сім"ї, молоді та спорту ЛМР, Управління освіти ЛМР, Управління молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації, Федерація футболу м. Луцька, Директор Луцького НРЦ.

Катерина Білоруська, президент міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation:“Спорт позитивно впливає і на фізичний стан дитини, і на психоемоційний. Він дарує такі потрібні дітям позитивні емоції. Для дитини з інвалідністю футбол, наприклад, — це скоріше не про спортивні досягнення, а про отримання нових вражень, задоволення від спільної гри, друзів і посмішки. Для батьків це також важливо — вони радіють можливості урізноманітнити життя своєї дитини”.

Артем Федецький, екс-гравець збірної України:“Дуже вражений від діток, від їх сили волі, впевненості й бажання бути на рівних із своїми однолітками. Такі тренування є дуже важливими й потрібними! Радий що зміг долучитися до такого дійства! Дуже дякую що запросили!”.

Проект “Так, я можу!” чудово зарекомендував себе торік і у 2021-му міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation запланував відкрити інклюзивні спортивні групи ще в 10 регіонах України й залучити до занять щонайменше 300 дітей з інвалідністю. Наразі такі групи вже реалізовано в Києві, Харкові та Львові. Цього року приєднались Черкаси, Рівне та Луцьк. У перспективі ціллю проекту “Так, я можу!” є створення достойного спортивного середовища для дітей з інвалідністю по всій Україні.

Источник
Борьба греко-римская 15:50 | 03 марта 2022 Росія та Білорусь відсторонені від участі у змаганнях Борьба греко-римская 13:50 | 27 февраля 2022 АСБУ вимагає від UWW виключити Борцівську Федерацію росії з членства Міжнарого світу боротьби Борьба греко-римская 19:05 | 24 февраля 2022 Увага! Наказ Міністерства молоді та спорту України Борьба греко-римская 18:50 | 22 февраля 2022 Тривають зори Борьба греко-римская 15:05 | 21 февраля 2022 Турнір О. Колчинського 2022: результати Борьба греко-римская 15:05 | 17 февраля 2022 Відкритий чемпіонат КДЮСШ "Школа спорту" пам"яті загиблих воїнів АТО та ООС Борьба греко-римская 18:50 | 15 февраля 2022 Борці Київщини завоювали дві медалі Кубку Польщі Борьба греко-римская 14:20 | 10 февраля 2022 ХV відкритий обласний юнацький турнір з греко-римської боротьби пам"яті Олексія Вакуленка Борьба греко-римская 14:05 | 10 февраля 2022 Зональний Чемпіонат України U15 та U17 пам"яті В.О. Гречишникова: регламент Борьба греко-римская 13:50 | 10 февраля 2022 Надія - 2022