Відкрито меморіальну дошку пам"яті Миколи Нипорки

16:35 | 29 июня 2020
Пам‘яті борця за духом, тренера за покликанням, засновника боротьби в Баришівці та Таращі - МИКОЛИ АНАТОЛІЙОВИЧА НИПОРКИ відкрито меморіальну дошку на стадіоні "Прогрес"! Ідея вшанувати й увічнити пам‘ять про доброго Вчителя, Наставника, Батька під час карантину народилася в учнів Миколи Анатолійовича - Сергій Шинкарук та Дмитра Семененко.

Пам‘яті борця за духом, тренера за покликанням, засновника боротьби в Баришівці та Таращі - МИКОЛИ АНАТОЛІЙОВИЧА НИПОРКИ відкрито меморіальну дошку на стадіоні "Прогрес"!

Ідея вшанувати й увічнити пам‘ять про доброго Вчителя, Наставника, Батька під час карантину народилася в учнів Миколи Анатолійовича - Сергій Шинкарук та Дмитра Семененко.

В урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки взяли участь Баришівський селищний голова - Олександр Вареніченко, голова Баришівської районної ради Володимир Гуменюк, син тренера - Тарас Нипорка.

До Баришівки з нагоди визначної події присвяченій світлої пам’яті фундатора Баришівської боротьби приїхали вихованці та тренери «Школи спорту». Серед них брати Єгор та Данило Букаті, які розпочинали борцівський шлях в Баришівці, тренери Сергій Капінос, Олександр Осипчук, Максим Миколенко. Приїхав до рідного містечка і призер Європи серед кадетів, учень вихованця М. А. Нипорки, Сергія Миколайовича Шинкарука - Мирослав Солов"ян. Завітав на Свято вшанувати пам‘ять свого вчителя талановитий тренер і чуйна людина - Григорий Житовоз. Надіслав свої привітання із Будапешту уславний учень Миколи Нипорки, який нині тренує борців Угорщини - Микола Житовоз. Приїхав вшанувати пам’ять вчителя, вихованець Миколи Нипорки, тренер із Гостролуччя, який воює за Україну на сході - Олег Щербина. Примчав на «залізному» коні приєднатися до заходу і підтримати друзів - Віталій Даниленко.

В Церемонії відкриття мемораільної дошки, взяли участь, борці, рідні, друзі та земляки прекрасної людини, яка присвятила своє життя боротьбі та дітям. Дітям, які стогодні стали чоловіками і розуміють, що заради майбутнього наших дітей ми маємо берегти традиції, мову, берегти пам‘ять про наставників і відстоювати світлі принципи виховання гідних громадян, сильних духом чоловіків, мужніх захисників нашої Вітчизни!

І шлях до омріяного майбутнього починається з борцівського килиму! Бо саме на килимі діти вчаться долати невпевненість, сумніви, страхи!

Дякуємо Юрію Шинкаруку і всім баришівчанам, хто долучився до проведення й організації цього Свята!
На прикладі Микола Анатолійовича, чудово розумієш просту істину - тренера працюють для Вічності! Вони не живуть сьогоденням! Вони розчиняються в учнях, щоб народитися у їхніх юних вихованцях!

Олександр Пастухов

Источник
Борьба греко-римская 09:50 | 12 июля 2020 Вибори в бюро UWW. Серед претендентів на членство Діна Харенко Борьба греко-римская 09:05 | 12 июля 2020 Методи зменшення ваги в боротьбі (ЧАСТИНА ТРЕТЯ) Борьба греко-римская 22:50 | 10 июля 2020 Методи зменшення ваги в боротьбі (ЧАСТИНА ДРУГА) Борьба греко-римская 19:35 | 10 июля 2020 Пляжний сезон відкрито! Борьба греко-римская 23:20 | 09 июля 2020 Методи зменшення ваги в боротьбі (ЧАСТИНА І) Борьба греко-римская 15:20 | 08 июля 2020 Завзято працюють юніори! Борьба греко-римская 23:05 | 07 июля 2020 Як виходять з карантину японські збірні Борьба греко-римская 23:50 | 06 июля 2020 Олександр Шишман "Розмови про боротьбу і не тільки..." Борьба греко-римская 22:50 | 06 июля 2020 Відкрито новий борцівський зал Борьба греко-римская 12:05 | 06 июля 2020 UWW запускає офіційну освітню платформу