Мобильная версия
Регистрация
5kolec.com

Фурор українців в Афінах!

09:40 | 06 сентября 2017
Вчора був надзвичайний день для кадетської команди на чемпіонаті світу! Сьогодні, як і вчора, українські борці своєю зарядженістю, духом здивували світ і нагадали всім нам, що боротьба в Україні "не вмре, не загине!" Що боротьба - "це дух, що тіло рве до бою!" Кадети, в черговий раз, продемонстрували, що вміють битися до кінця! Як мужньо змагався Кузько?! В чвертьфіналі він поступався з рахунком 4:2 грузинському борцю Хозреванідзе, але в другому періоді просто ні секунди не дав супернику отямитися: ганяв його, провалював, смикав, врешті, накрив й відразу провів накат! І це при тому, що Владислав пошкодив ребро! Однак Кузько вийшов перемагати! Він змусив себе забути про біль! Хоч клята не раз гримасою прорізала його обличчя. Як жи ми хвилювалися, що грузин його знову накатить і вирівнює ситуацію. Але Кузько вистояв у партері і переміг! А в півфіналі Влад впевнено здобув перемогу над суперником з Казахстану Кабдірахімовим.
Взагалі, ці три незабутніх, неповторних півфінали в один вечір за участю українців справили відчуття якоїсь ейфорії! Вразив настрой кожного борця!Склалося відчуття єдиної, дружньою команди, яку веде Вища сила, команди, яка не знає страху і приїхала перемагати! Особливо потішив Геннадій Завертайло (42), який цього разу все робив чітко, вчасно, грамотно! В 1/4 Геннадій в гострій боротьбі переміг казаха Мамірбекова, а за вихід у фінал індійця Аршада!
Дуже професійно боровся Владислав Кравченко (69) який в півфіналі переміг сильного турецького борця Тосуна.
Трохи незручно писати коли знаєш, що всі три хлопці вже сьогодні, боротимуться за "золото"!
Вже позавчора ми зрозуміли, що Мірошник буде змагатися за медаль. І коли вихованець Конотопської школи вирвав перемогу в росіянина Єрохіна, ми відчули, що Дмитро має всі шанси стати чемпіоном! З рахунком 3:1 Мірошник переміг іранця Мустафу Хордефа.
Чесно зізнаюсь, більше всього хвилювався за Євдокімова! Аби не підломався. Але Олександр після поразки Ватзі зумів правильно налаштуватися і в боротьбі за "бронзу" поклав на туше румуна Труфана, який був вищий за нього на голову!
Ми вітаємо наших призерів! Вітаємо тренера чемпіона Дмитра Мірошика - Віктора Вікторовича Гайдука! Віаємо Конотоп! Далі, як-то кажуть, буде! Ми вітаємо тренерів Запоріжжя! Звісно - старшого тренера Дмитра Шевчука і Олексія Лозового! Хочеться привітати всіх особистих тренерів! Але давайте не будемо забігати наперед і підводити підсумків! 
Ми це зробимо сьогодні ввечері!
Удачі, фіналісти!!! Автор: Олександр Пастухов


Источник
Комментарии
Борьба греко-римская 23:40 | 14 декабря 2017 Відкритий турнір памяті А.В. Щуки та М.І. Ткача Борьба греко-римская 22:55 | 13 декабря 2017 Клубний Чемпіонат Світу 2017 Борьба греко-римская 22:40 | 13 декабря 2017 "САМСОН" ЇДЕ НА ЧЕМПІОНАТ СВІТУ Борьба греко-римская 15:10 | 12 декабря 2017 ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ (ПІВНІЧНА ЗОНА) СЕРЕД КАДЕТІВ Борьба греко-римская 16:25 | 11 декабря 2017 ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ТУРНІРУ В.Д. ДЕМ"ЯНОГО Борьба греко-римская 18:10 | 10 декабря 2017 РЕЗУЛЬТАТИ КУБКУ УКРАЇНИ 2017 Борьба греко-римская 19:10 | 09 декабря 2017 БОРЦІВСЬКИЙ КРАЙ Борьба греко-римская 18:25 | 08 декабря 2017 Майстрам спорту буде простіше вступити до ВНЗ Борьба греко-римская 22:55 | 07 декабря 2017 ХТО ПОТРАПИТЬ ДО РЕЙТИНГУ КРАЩИХ БОРЦІВ ПЛАНЕТИ Борьба греко-римская 08:55 | 06 декабря 2017 Відкритий чемпіонат ДЮСШ№1 м. Рівне


Борьба греко-римская
До 90 кг.
Итоговая классификация
27 июля 1996
Украина- 1 Олейник Польша- 2 Фафински Германия- 3 Буллман