Изменения к правилам соревнований

11:55 | 23 сентября 2013
Міжнародна федерація плавання (ФІНА) затвердила зміни до Правил з водного поло, яки починають діяти з 16 вересня 2013 року: Команда  складається з 11 гравців та 2 воротарів.

Міжнародна федерація плавання (ФІНА) затвердила зміни до Правил з водного поло, яки починають діяти з 16 вересня 2013 року: Команда  складається з 11 гравців та 2 воротарів. Воротар не може брати участь у грі, як польовий гравець. Якщо у складі команди один воротар, то польових гравців не може бути більше визначеної кількості – одинадцяти. Кожна команда під час гри може брати чотири тайм-аути та не більше одного окремо у кожному періоді гри. Невикористані тайм-аути (тайм-аут) у подальшій грі не зберігаються (не зберігається). Тайм-аут може запросити офіційна особа, яка перебуває під час гри разом з командою на визначеному Правилами місці. Якщо офіційна особа просить тайм-аут, який не передбачається Правилами, рефері визначає  пенальті на користь команди-суперниці. За грубе порушення Правил гри – тримання суперника обома руками рефері визначає вилучення, або пенальті. Під час атаки, якщо гравець команди, яка не володіє м"ячем порушує Правила гри щодо суперника на його половині ігрового поля, рефері визначає вилучення гравця - порушника Правил за грубу помилку. У разі навмисного затягування часу гри гравцями (гравцем) однієї з команд, рефері визначає просту помилку гри та своїм рішенням передає м’яч команді-супениці. Для визначення команди-переможця гри після завершення основного часу гри між обома командами додатковий час гри командам не надається і рефері відразу призначає проведення пенальті. Проведення яких виконується командами відповідно до Правил.
Водное поло 00:20 | 12 февраля 2022 Сайт знаходиться в переробці. Незабаром буде готовий до роботи Водное поло 13:05 | 01 февраля 2022 Нова адреса сайту Водное поло 15:35 | 29 октября 2021 ІІ тур відкритого чемпіонату України (Суперліга) група В Водное поло 15:35 | 29 октября 2021 ІІ тур відкритого чемпіонату України (Суперліга) група A Водное поло 17:05 | 18 октября 2021 ІІІ тур (фінал) чемпіонату України серед юніорів 2005 р.н. Водное поло 12:20 | 08 октября 2021 Чемпіонати України 2022 року Водное поло 15:35 | 30 сентября 2021 Конференція ФВПУ Водное поло 16:35 | 29 сентября 2021 ІІІ тур чемпіонату України серед юніорів 2005 р.н. Водное поло 16:20 | 29 сентября 2021 І тур відкритого чемпіонату України (Суперліга) Водное поло 16:05 | 29 сентября 2021 Суперкубок України