ЕКЦ 2020 Краков: Юлія Мукоїд – срібна призерка міжнародних змагань

02:05 | 11 февраля 2020
Українська шпажистка Юлія Мукоїд стала срібною призеркою етапу кадетського циклу в польському Кракові.

У груповому раунді вона здобула 3 перемоги з 5-ти і вийшла в тур прямого вибування під 68-м номером. В 1/64 фіналу українка виграла в господарки турніру Магди Ратіни (15:10), вибила з боротьби співвітчизницю Єву Мазур (15:10), виявилась сильнішою француженки Анаелль Дюке (15:14), а у фіналі не впоралась із ще однією полькою Глорією Клугхардт (3:15).

Ця медаль стала першою для Юлії на подібних міжнародних змаганнях.

Зазначимо, що в юнацькому турнірі найкращий результат серед українських спортсменів показав брат Юлії – Кирило. Він посів 9-те місце.

Результати:
 
Шпага, дівчата (особисті) Шпага, юнаки (особисті)
1. Глорія Клугхардт (Польща)
2. Юлія Мукоїд (Україна)
3. Анаелль Дюке (Франція)
3. Алісія Класік (Польща)
29. Ксенія Куштан (Україна)
34. Єва Мазур (Україна)
41. Ольга Толмачова (Україна)
46. Олександра Романова (Україна)
49. Олена-Ганна Синиця (Україна)
50. Поліна Кулєшова (Україна)
70. Ксенія Макарущенко (Україна)
76. Катерина Касьяненко (Україна)
83. Марія Євдокимова (Україна)
87. Єва Годван (Україна)
95. Юлія Явтушенко (Україна)
98. Катерина Ламза (Україна)
101. Ірина-Анастасія Білецька (Україна)
107. Софія Стогній (Україна)
121. Вероніка Булко (Україна)
135. Софія Твердохліб (Україна)
147. Надія Хвищук (Україна)

1. Франтісек Коуфал (Чехія)
2. Ніколо дель Контрасто (Італія)
3. Маель Дено (Франція)
3. Віктор Валах (Польща)
9. Кирило Мукоїд (Україна)
13. Данило Безкоровайний (Україна)
16. Дмитро Плаксін (Україна)
25. Андрій Кузма (Україна)
38. Владислав Назаревич (Україна)
39. Володимир Курган (Україна)
40. Іван Ряднінський (Україна)
42. Ілля Чорногод (Україна)
63. Андрій Гуменюк (Україна)
64. Антоніо Помченко (Україна)
66. Данило Бондарев (Україна)
94. Євгеній Степанян (Україна)
96. Андрій Герасименко (Україна)
98. Тимофій Калитовський (Україна)
103. Ілля Гордон (Україна)
120. Данило Мазур (Україна)
135. Віктор Мельник (Україна)
144. Валерій Буксар (Україна)
152. Дмитро Василишин (Україна)
177. Михайло Слюсарев (Україна)

Источник
Комментарии
Фехтование 18:05 | 28 февраля 2020 ЧЄ 2020 Пореч: У Хорватії розпочалась юніорська континентальна першість Фехтование 03:05 | 27 февраля 2020 ЧЄ 2020 Пореч: Рапіристки здобули бронзу в останній день кадетських змагань Фехтование 01:05 | 26 февраля 2020 ЧЄ 2020 Пореч: Українські шаблістки вибороли бронзу в перший день командних змагань Фехтование 01:05 | 26 февраля 2020 ЧЄ 2020 Пореч: Сопіт – бронзова призерка континентальної першості серед кадетів Фехтование 21:20 | 24 февраля 2020 КС 2020 Варшава: Ягодка поступився бронзовому призеру чемпіонату світу й став 19-м Фехтование 21:05 | 24 февраля 2020 КС 2020 Каїр: Українські рапіристи виступили в Єгипті Фехтование 21:05 | 24 февраля 2020 ЧЄ 2020 Пореч: Лісовий посів восьме місце в індивідуальній першості, Мазур стала 21-ю Фехтование 21:05 | 24 февраля 2020 ЧЄ 2020 Пореч: Бондар принесла Україні першу медаль Фехтование 00:05 | 23 февраля 2020 КС 2020 Мьодлінг: Тараненко склала зброю в 1/16 фіналу Фехтование 22:20 | 22 февраля 2020 КС 2020 Базель: Одразу двоє українців потрапили в 1/16 фіналу