ЕКЦ 2019 Будапешт: Сопіт завершила виступ на 9-му місці, серед хлопців найкращим став Лазаренко

22:50 | 11 ноября 2019
Українські рапіристи-кадети завершили виступ на етапі кадетського циклу в Будапешті, Угорщина.

Ольга Сопіт на другому подібному турнірі поспіль показує найкращий результат серед українських спортсменок. Цього разу киянка стала 9-ю, поступившись в 1/8 фіналу майбутній володарці срібла Бенедетті Пантанетті (8:15) з Італії.

Серед наших хлопців у загальній турнірній таблиці найвище опинився Євген Лазаренко. За підсумками змагань він став 63-м, програвши в 1/32-й італійцю Даміано Ді Веролі (6:15). Зазначимо, що саме Ді Веролі став віце-чемпіоном етапу.

У жіночій командній першості наша основна збірна стала п’ятою, а чоловіча – четвертою. Наші хлопці були близькими до того, аби здобути бронзу, але в поєдинку за третє місце не впорались із командою «Італія-3» (36:45).   


Результати:
 
Рапіра, хлопці (особисті)
Рапіра, хлопці (командні)
1. Дердо Семеш (Угорщина)
2. Даміано Ді Веролі (Італія)
3. Еліот Шаньон (Франція)
3. Готьє Ларді (Франція)
63. Євген Лазаренко (Україна)
83. Микита Куліков (Україна)
103. Богдан Лісовий (Україна)
116. Ілля Білко (Україна)
118. Павло Гумен (Україна)
137. Олег Кокоровець (Україна)
148. Єлізар Дирда (Україна)
168. Максим Коржовий (Україна)
189. Василь Слов’як (Україна)
217. Іван Мецгер (Україна)
219. Ярослав Власюк (Україна)
232. Тарас Лютий (Україна)
252. Кирило Христенко (Україна)
254. Федір Єпіфанов (Україна)
257. Валерій Кондратюк (Україна)
270. Яків Гойда (Україна)

1. Росія-1
2. Угорщина-1
3. Італія-3
4. Україна
28. Україна-2
48. Україна-3
49. Україна-4


Результати:
 
Рапіра, дівчата (особисті)
Рапіра, дівчата (командні)
1. Аліна Бородаєнко (Росія)
2. Бенедетта Пантанетті (Італія)
3. Елеонора Кандеаго (Італія)
3. Карлотта Феррарі (Італія)
9. Ольга Сопіт (Україна)
33. Крістіна Петрова (Україна)
58. Анна Твардовська (Україна)
71. Валерія Семенова (Україна)
87. Христина Саркісян (Україна)
99. Вікторія Горпенченко (Україна)
104. Еліна Солобаєва (Україна)
109. Ірина Зирянова (Україна)
141. Поліна Вако (Україна)
148. Марина Михайлова (Україна)
157. Марія Литвинова (Україна)
177. Юлія Тімченко (Україна)
178. Анна Мельник (Україна)
202. Крістіна Кулик (Україна)
215. Аліна Городиська (Україна)
215. Світлана Сопіт (Україна)
231. Ольга Калкутіна (Україна)
246. Олександра Донченко (Україна)

1. Італія-1
2. Польща
3. Італія-2
5. Україна
19. Україна-2
26. Україна-3
27. Україна-4
34. Україна-5

 
Источник
Комментарии
Фехтование 08:05 | 29 ноября 2019 КС 2019 Тегеран: Українські шаблісти стали переможцями Фехтование 08:20 | 26 ноября 2019 ЕКЦ 2019 Мьодлінг: Українські рапіристи-кадети виступили в Австрії Фехтование 08:20 | 26 ноября 2019 ЕКЦ 2019 Бухарест: Українки стала чемпіонками, вигравши в туркень у фіналі Фехтование 08:20 | 26 ноября 2019 КС 2019 Лаупхайм: Чорній завершила виступ на 43-й позиції Фехтование 05:35 | 26 ноября 2019 КС 2019 Каїр: Українські рапіристки відкрили міжнародний сезон у Єгипті Фехтование 05:35 | 26 ноября 2019 КС 2019 Берн: Наші шпажисти одним уколом перемогли японців і вигризли бронзу Фехтование 05:35 | 26 ноября 2019 КС 2019 Орлеан: Шаблістки стали бронзовими призерками командного турніру Фехтование 11:05 | 25 ноября 2019 КС 2019 Орлеан: Харлан виграла бронзу на першому етапі Кубка світу в сезоні Фехтование 11:05 | 25 ноября 2019 КС 2019 Берн: Рейзлін розпочав сезон із дебютної перемоги на Кубку світу, у Свічкаря – бронза Фехтование 11:05 | 25 ноября 2019 ВТ 2019 Черкаси: Писаренко та Проченко стали найсильнішими серед юніорів