ЕКЦ 2019 Белград: Назаревич і команда повернулись додому зі срібними медалями

20:50 | 21 октября 2019
Наш шпажист Владислав Назаревич став віце-чемпіоном етапу кадетського циклу в сербському Белграді.

Українець вийшов з групи, після чого мало не поступився в 1/32 фіналу, вигравши поєдинок з мінімальною перевагою у бельгійця Матіса Корве (15:14). Далі справи в Назаревича пішли краще – він впевнено переміг словака Луку Ланойєвіча (15:7), вибив із боротьби румуна Стефана Бачіу (15:12), а в бою за вихід у півфінал здобув вольову звитягу над співвітчизником Андрієм Кузьмою (15:14).

В 1/2 турнірної таблиці наш фехтувальник розібрався з представником Румунії Флоріном Мірічем (15:10), а в боротьбі за золото поступився іншому румуну Тудору Зарнеску. Причому Назаревичу не вистачило лише одного уколу для дебютної для себе перемоги на етапі кадетського циклу – він програв із рахунком 14:15.

У командній першості українські шпажисти також зуміли зачепитись за медалі. Перша збірна України в складі Івана Ряднінського, Андрія Кузьми, Кирила Мукоїда та Іллі Гордона посіла друге місце.

В 1/8 фіналу наші хлопці виграли в команди «Словенія-1» (45:32), після перемогли бельгійців (45:36), а на шляху до фіналу здолали Болгарію (45:30). У вирішальній же зустрічі українці поступились першій збірній Румунії, за яку виступали одразу двоє призерів белградського етапу – Зарнеску та Міріча. Бій закінчился з рахунком 45:35 на користь румунських фехтувальників.

Результати:
 
Шпага, хлопці (особисті)
Шпага, хлопці (командні)
1. Тудор Зарнеску (Румунія)
2. Владислав Назаревич (Україна)
3. Франсуа Кусон (Бельгія)
3. Флорін Міріча (Румунія)
6. Євгеній Степанян (Україна)
7. Андрій Кузьма (Україна)
9. Кирило Мукоїд (Україна)
13. Дмитро Плаксін (Україна)
18. Іван Ряднінський (Україна)
21. Роман Самойлов (Україна)
28. Данило Мазур (Україна)
30. Ілля Гордон (Україна)
32. Антоніо Помченко (Україна)
40. Данило Безкоровайний (Україна)
43. Володимир Курган (Україна)
60. Данило Бондарев (Україна)
67. Валерій Буксар (Україна)


1. Румунія
2. Україна
3. Білорусь
6. Україна-2
8. Україна-3
11. Україна-4

Источник
Комментарии
Фехтование 22:50 | 11 ноября 2019 ЕКЦ 2019 Будапешт: Сопіт завершила виступ на 9-му місці, серед хлопців найкращим став Лазаренко Фехтование 22:50 | 11 ноября 2019 КС 2019 Бонн: Наші рапіристи виступили на першому етапі Кубка світу в сезоні Фехтование 22:50 | 11 ноября 2019 ЕКЦ 2019 Стамбул: Григорук виборов бронзу, у команди – срібло Фехтование 19:35 | 11 ноября 2019 ВТ 2019 Львів: Лазаренко вперше піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу пошани Фехтование 19:35 | 11 ноября 2019 ВТ 2019 Київ: Мазур і Опанасенко стали володарями золотих медалей Фехтование 14:20 | 08 ноября 2019 Пряма трансляція Кубка України з фехтування на шаблях Фехтование 09:05 | 05 ноября 2019 ЛМ 2019 Київ: Рапіристи зі столиці, Миколаєва та Чернівців розділили між собою нагороди Фехтование 09:05 | 05 ноября 2019 ЛМ 2019 Вишневе: Господарі доріжок виграли найбільше медалей Фехтование 09:05 | 05 ноября 2019 КС 2019 Таллінн: Шпажистки відкрили міжнародний сезон в Естонії Фехтование 23:05 | 28 октября 2019 ЕКЦ 2019 Клагенфурт: Кублицький вперше виграв етап кадетського циклу