ЕКЦ 2019 Будапешт: Кублицький та Опанасенко ввійшли в топ-16, Кулешова й Лазаренко – у топ-32

18:50 | 07 октября 2019
Українські шпажисти виступили на етапі кадетського циклу в Будапешті, Угорщина.

Серед хлопців найдалі зуміли пройти Михайло Кублицький та Андрій Опанасенко, які зупинились в 1/8 фіналу. На цій стадії Михайло програв майбутньому переможцю змагань – ізраїльтянину Йонатану Кохену (6:15), Андрій же поступився бронзовому призеру – американцю Лі Райану (13:15). Таким чином Опанасенко закінчив боротьбу за медалі турніру на 9-й сходинці, а Опанасенко – на 12-й.

Щодо дівчат, то серед наших спортсменок найкращі результати показали Поліна Кулешова та Олександра Лазаренко. Обидві фехтувальниці дійшли до 1/16 турнірної таблиці, де Кулешова не змогла зупинити майбутню володарку золота Ніколь Фейгін (7:15) з Ізраїлю, а Лазаренко програла угорці Дьондвер Калман (11:15). За підсумками змагань Поліна стала 28-ю, Олександра ж фінішувала на 30-й позиції.

У командному заліку наші найсильніші збірні посіли п’яті місця. У дівчат за першу команду виступали Олександра Лазаренко, Олена Синиця, Єва Мазур та Ксенія Макарущенко, а у хлопців – Михайло Кублицький, Андрій Кузьма, Кирило Мукоїд, Андрій Опанасенко.

Результати:
 
Шпага, хлопці (особисті)
Шпага, дівчата (особисті)
1. Йонатан Кохен (Ізраїль)
2. Сімоне Менкареллі (Італія)
3. Райан Лі (США)
3. Скайлер Ліверант (США)
9. Андрій Опанасенко (Україна)
12. Михайло Кублицький (Україна)
36. Іван Рядинський (Україна)
56. Ілля Гордон (Україна)
64. Дмитро Плаксін (Україна)
73. Олександр Грабовський (Україна)
83. Кирило Мукоїд (Україна)
90. Дмитро Васілишин (Україна)
103. Павло Гумен (Україна)
109. Владислав Назаревич (Україна)
124. Володимир Курган (Україна)
130. Роман Самойлов (Україна)
148. Петро Матюшко (Україна)
167. Данило Бондарев (Україна)
189. Данило Безкоровайний (Україна)
207. Андрій Кузьма (Україна)
214. Валерій Буксар (Україна)
219. Кирило Грозний-Фіалковський (Україна)
237. Ілля Чорногод (Україна)
282. Євгеній Степанян (Україна)

1. Ніколь Фейгін (Ізраїль)
2. Єкатеріна Колбєнєва (Росія)
3. Маргеріта Баратта (Італія)
3. Ріта Сарваш (Угорщина)
28. Поліна Кулешова (Україна)
30. Олександра Лазаренко (Україна)
65. Єва Мазур (Україна)
73. Ксенія Макарущенко (Україна)
101. Олександра Романова (Україна)
105. Софія Твердохліб (Україна)
108. Анастасія Гентош (Україна)
126. Юлія Мукоїд (Україна)
127. Яна Гуляйгородська (Україна)
130. Олена Синиця (Україна)
139. Єва Годван (Україна)
147. Марія Євдокімова (Україна)
159. Надія Хвищук (Україна)
179. Ольга Толмачова (Україна)
214. Катерина Касьяненко (Україна)
254. Тімеа Яцина (Україна)


Результати:
 
Шпага, хлопці (командні)
Шпага, дівчата (командні)
1. Італія
2. США-1
3. Угорщина-1
5. Україна
14. Україна-2
44. Україна-3
49. Україна-4
53. Україна-5


1. США-2
2. Росія-1
3. Ізраїль-1
5. Україна
19. Україна-2
22. Україна-3
38. Україна-4
39. Україна-5

Источник
Комментарии
Фехтование 22:50 | 11 ноября 2019 ЕКЦ 2019 Будапешт: Сопіт завершила виступ на 9-му місці, серед хлопців найкращим став Лазаренко Фехтование 22:50 | 11 ноября 2019 КС 2019 Бонн: Наші рапіристи виступили на першому етапі Кубка світу в сезоні Фехтование 22:50 | 11 ноября 2019 ЕКЦ 2019 Стамбул: Григорук виборов бронзу, у команди – срібло Фехтование 19:35 | 11 ноября 2019 ВТ 2019 Львів: Лазаренко вперше піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу пошани Фехтование 19:35 | 11 ноября 2019 ВТ 2019 Київ: Мазур і Опанасенко стали володарями золотих медалей Фехтование 14:20 | 08 ноября 2019 Пряма трансляція Кубка України з фехтування на шаблях Фехтование 09:05 | 05 ноября 2019 ЛМ 2019 Київ: Рапіристи зі столиці, Миколаєва та Чернівців розділили між собою нагороди Фехтование 09:05 | 05 ноября 2019 ЛМ 2019 Вишневе: Господарі доріжок виграли найбільше медалей Фехтование 09:05 | 05 ноября 2019 КС 2019 Таллінн: Шпажистки відкрили міжнародний сезон в Естонії Фехтование 23:05 | 28 октября 2019 ЕКЦ 2019 Клагенфурт: Кублицький вперше виграв етап кадетського циклу