ЕКЦ 2019 Геделле: Бондар та Лукашенко зупинились за крок від медалей

18:50 | 07 октября 2019

Українські шаблісти взяли участь в етапі кадетського циклу, що проходив в угорському Геделле.

Одразу двоє представників від України були близькі, аби піднятись на п’єдестал пошани міжнародного турніру. І Дарій Лукашенко, і Олександра Бондар пробились у вісімку найсильніших, але не змогли здолати опонентів на цій стадії. Лукашенко поступився майбутньому чемпіону – росіянину Дмітрію Насонову (6:15) – і став шостим, а Бондар одним ударом програла віце-чемпіонці змагань – Катінці Баттай-Сугар (14:15) з Угорщини – і зупинилась на п’ятій позиції.

У командному жіночому турнірі найсильніша з українських збірних у складі Олександри Бондар, Дар’ї Бульби, Софії Головкіної та Емілії Губаревич стала 11-ю. У змаганнях хлопців найдалі зуміли пройти Дарій Лукашенко, Ігор Маркунін, Станіслав Закутній та Ілля Зеленський, що стали 16-ми.


Результати:
 
Шабля, хлопці (особисті)
Шабля, дівчата (особисті)
1. Дмітрій Насонов (Росія)
2. Едуардо Кантіні (Італія)
3. Колбі Харлей (США)
3. Сантьяго Мандрігаль (Іспанія)
6. Дарій Лукашенко (Україна)
58. Іван Гайсин (Україна)
73. Олександр Григорук (Україна)
93. Дмитро Колобаєв (Україна)
116. В’ячеслав Дзюба (Україна)
116. Єгор Семенов (Україна)
131. Ростислав Кучеренко (Україна)
139. Станіслав Закутній (Україна)
163. Андрій Сластін (Україна)
165. Олексій Литвиненко (Україна)
169. Ілля Зеленський (Україна)
175. Максим Рощин (Україна)
184. Ігор Олішевець (Україна)
190. Тимур Терзі (Україна)
196. Алехандро Розважаєв (Україна)
235. Гліб Столярчук (Україна)
248. Ігор Маркунін (Україна)
275. Іван Рищал (Україна)

1. Онор Джонсон (США)
2. Катінка Батай-Сугар (Угорщина)
3. Аліна Пастухова (Росія)
3. Сіохан Салліван (США)
5. Олександра Бондар (Україна)
44. Дар’я Бульба (Україна)
60. Емілія Губаревич (Україна)
65. Софія Головкіна (Україна)
95. Валерія Моренец-Кубанська (Україна)
96. Катерина Савчук (Україна)
122. Софія Полонка (Україна)
140. Ольга Ківало (Україна)
171. Катерина Пошелюзна (Україна)
184. Дана Баглай (Україна)
195. Наталія Василенко (Україна)
210. Софія Шмалун (Україна)
228. Анжеліка Тульчевська (Україна)
230. Євгенія Чайковська (Україна)

Результати:
 
Шабля, хлопці (командні)
Шабля, дівчата (командні)
1. США-1
2. Білорусь
3. Росія-4
16. Україна-4
19. Україна
35. Україна-2
40. Україна-3
46. Україна-5

1. США-1
2. Угорщина-1
3. США-3
11. Україна
20. Україна-2
25. Україна-3
27. Україна-4

Источник
Комментарии
Фехтование 22:50 | 11 ноября 2019 ЕКЦ 2019 Будапешт: Сопіт завершила виступ на 9-му місці, серед хлопців найкращим став Лазаренко Фехтование 22:50 | 11 ноября 2019 КС 2019 Бонн: Наші рапіристи виступили на першому етапі Кубка світу в сезоні Фехтование 22:50 | 11 ноября 2019 ЕКЦ 2019 Стамбул: Григорук виборов бронзу, у команди – срібло Фехтование 19:35 | 11 ноября 2019 ВТ 2019 Львів: Лазаренко вперше піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу пошани Фехтование 19:35 | 11 ноября 2019 ВТ 2019 Київ: Мазур і Опанасенко стали володарями золотих медалей Фехтование 14:20 | 08 ноября 2019 Пряма трансляція Кубка України з фехтування на шаблях Фехтование 09:05 | 05 ноября 2019 ЛМ 2019 Київ: Рапіристи зі столиці, Миколаєва та Чернівців розділили між собою нагороди Фехтование 09:05 | 05 ноября 2019 ЛМ 2019 Вишневе: Господарі доріжок виграли найбільше медалей Фехтование 09:05 | 05 ноября 2019 КС 2019 Таллінн: Шпажистки відкрили міжнародний сезон в Естонії Фехтование 23:05 | 28 октября 2019 ЕКЦ 2019 Клагенфурт: Кублицький вперше виграв етап кадетського циклу