Кропивницький зустрів «Велокараван дружби»

14:56 | 26 июля 2017

25 липня до міста Кропивницького прибули учасники «Велокаравану Дружби Україна - Корея», який проводиться за підтримки Національного олімпійського комітету України на честь 25-ої річниці встановлення дипломатичних відносин між Республікою Корея та Україною, а також з нагоди ХХІІІ зимових Олімпійських ігор 2018 року в корейському місті Пхьончхані.

Велокараван стартував 24 липня на Михайлівській площі у столиці України. Його маршрут проходить через міста: Немирів, Кропивницький, Миколаїв, Херсон, Одесу та завершиться 30 липня в Києві. У «Велокаравані Дружби» бере участь професійна команда велосипедистів з Кореї (до складу команди входять чоловіки та жінки – всього 15 учасників), а також 10 представників Федерації велоспорту України.

При в"їзді до м. Кропивницького їх хлібом-сіллю зустріли близько 60 місцевих велолюбителів. Разом з учасниками велокаравану вулицями обласного центру проїхалися: срібний призер ХХVІІ Олімпійських ігор 2000 року в Сіднеї з велоспорту на треку, перший заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області Олександр Симоненко, начальник відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради Сергій Колодяжний, стипендіат НОК України, майстер спорту України з велокросу та маунтинбайку Андрій Охватенко, президент місцевого клубу велолюбителів «Там-Де-Ми» Сергій Ларшин разом зі своїми одноклубниками, керівники спортивних закладів міста, вихованці та тренери дитячо-юнацьких спортивних шкіл, шанувальники активного способу життя.

На площі Героїв Майдану відбулася урочиста зустріч учасників «Велокаравану Дружби Україна - Корея». Гостей міста привітали: голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, Посол республіки Корея в Україні Лі Янг Гу, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, міський голова Андрій Райкович.

Кращі вокальні та хореографічні колективи Кіровоградщини і вихованці обласної федерації тхеквондо (ВТФ) своїми виступами подарували гостям гарний настрій. Українські народні пісні так сподобалися корейським гостям, що вони не втрималися і разом із присутніми на святі мешканцями Кропивницького та посадовцями закружляли в запальному танку.

На згадку про перебування на гостинній Кіровоградській землі член НОК України Олександр Симоненко подарував почесним гостям із Кореї книги «Олімпійська спадщина України» із автографами олімпійців Кіровоградщини.

Источник
Комментарии
Велоспорт 12:41 | 04 января 2018 Велосипедист Роман Гладиш – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками спортивного грудня 2017 року Велоспорт 10:41 | 11 декабря 2017 В активі українців 7 медалей етапу Кубка світу з велотреку Велоспорт 10:27 | 10 ноября 2017 «Олімпійські історії» з Андрієм Грівком Велоспорт 17:12 | 06 ноября 2017 Анна Соловей здобула «срібло» на етапі Кубка світу з велотреку Велоспорт 10:42 | 23 октября 2017 На чемпіонаті Європи з велотреку українці здобули чотири нагороди Велоспорт 09:57 | 20 октября 2017 Роман Гладиш здобуває «бронзу» на чемпіонаті Європи з велотреку Велоспорт 11:56 | 28 августа 2017 Яна Беломоіна – переможниця Кубка світу з маунтенбайку! Олимпийские игры 08:11 | 28 августа 2017 Велотрековик Олег Канака – чемпіон світу серед юніорів Велоспорт 10:26 | 08 августа 2017 Яна Беломоіна – переможниця етапу Кубка світу з маунтентбайку Велоспорт 15:56 | 31 июля 2017 Валерій Борзов взяв участь в урочистому закритті «Велокаравану Дружби Україна-Корея»